[NL2-NL16] Qq Nl5 .

• Dinopo
      Dinopo
      Brąz
      na forum od: 28.10.2009 Posty: 1 265
      Wrzucam reke glownie z powodu by pokazac jakie to bycie debilem jest genialne...
      Nie raz dostalem ostro po dupie , bo bawilem sie w slowplay itp... w pseudo wyciaganie value... i nie potrafie sie nauczyc... oczywiscie raise na flopie na tamtego...

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      SB:
      $10.00
      BB:
      $5.93
      MP1 (Hero):
      $12.50
      MP2:
      $9.39
      MP3:
      $2.58
      CO:
      $12.50
      BU:
      $5.12

Preflop: Hero is MP1 with Q, Q.
      CO posts deadblind, Hero raises to $0.25, MP2 calls $0.25, MP3 calls $0.25, 3 folds, BB calls $0.20.

Flop: ($1.07) 2, Q, 9 (4 players)
      BB checks, Hero bets $0.60, MP2 calls $0.60, MP3 raises to $1.30, BB folds, Hero calls $0.70, MP2 calls $0.70.

Turn: ($4.97) K (3 players)
      Hero bets $1.95, MP2 raises to $3.90, MP3 calls $1.03(All-In), Hero raises to $5.90, MP2 raises to $7.84, Hero calls $1.94.

River: ($21.68) 5 (3 players)

Final Pot: $21.68.
      Results follow:

Hero shows three of a kind, queens(Q Q).
      MP2 shows a straight, king high(T J).
      MP3 shows a straight, king high(J T).

MP2 wins with a straight, king high(T J).
      MP3 wins with a straight, king high(J T).

I jedno mam w sumie pytanie.... jesli ten donk by nie betnal na flopie mnie... i na turnie wyskoczylby krol... co robicie na reraise od tamtego unka.
      Potem chwilowy tilt i wrzucilem moje QQ na kolesia AA wiedziac , ze jestem w dupie + AK na Q7 tez widzac , ze specjalnei nie mam co tam szukac.
      I tak z plus 2 BI i milej gry jestem w dupe. Ehh pierdziele jestem donkiem.
  • 2 odpowiedzi
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Na preflopie grasz dobry open raise za 5bb ze względu na dead blinda wrzuconego przez CO. Na flopie bardzo dobrze decydujesz się na kontynuację agresji. Dostajesz raise. Call tutaj nie jest błędem, bo board jest w miarę bepieczny i mała część range przeciwnika tutaj drawuje, ale nigdy to nie może być call flop i donk bet turn, bo jest to linia dużo mocniejsza od 3-betowania turna. Grałeś call flop, żeby nie wyrzucać przeciwnika z rozdania, a na turnie decydujesz się na dużo mocniejsze zagranie. W takiej sytuacji preferuję 3-bet flop. Inna sprawa, że MP2 jest tutaj na deepie podobnie jak ty i to również zachęca do 3-betowania, bo jak się zaangażuje w grę, to warto budować pulę. Tak czy siak nie widzę opcji zrzucenia tego na turnie mimo pojawienia się K, bo bije cię tylko TJ, a przeciwnicy mogą tu mieć mnóstwo innych układów - pamiętaj, że grasz na range.

Pozdrawiam.
    • Dinopo
      Dinopo
      Brąz
      na forum od: 28.10.2009 Posty: 1 265
      Jeszcze myslalem o tricky KK jak on mnie reraisowal. Ono tez mnie bije niby.
      Po prostu tamten gracz robil dziwne calle wiec pomyslalem , ze na standardowy 3-bet by sie mogl zrzucic i szczerze nie myslalem , ze donk bet bedzie mocniejszym zagraniem , raczej , ze slabszym.
      Czyli raczej cooler? Chociaz i tak zabolalo ;p nie dosc , ze mieli JT to obaj...
      W dodatku widzac Q na bezpiecznym flopie po raise na tyle przeciwnikow wreszcie myslalem , ze jakies value dostane ehh i dostalem :f_thumbsup:
      Szczerze tak sie zastanawiam i mowisz , ze raczej nie ma opcji zrzucenia , ale specjalnie duzo kart nie widze jakie moglby trzymac przeciwnik i chciec sie zestackowac na takim boardzie przy takiej grze. (jedynie jakis set)