[NL2-NL16] Q10s

• Ja81
      Ja81
      Brąz
      na forum od: 08.08.2008 Posty: 803
      UTG $4.74
      UTG+1 $3.82
      Hero $5.44
      MP2 $1.36
      MP3 $1.96
      CO $3.37
      BTN $1.42
      SB $4
      BB $11.19

Dealt to Hero: Q 10

Pre-Flop ($0.06, 9 players)

2 folds, Hero raises to $0.14, 5 folds, BB calls $0.14

Flop ($0.34, 2 players) 4 K 7

BB checks, Hero bets $0.20, BB calls $0.20

Turn ($0.74, 2 players) K

BB checks, Hero bets $0.46, BB calls $0.46

River ($1.66, 2 players) A

BB checks, Hero checks

Witam prośba o ocenę,

przeciwnik unk, ale z tendencjami do murowania, parę rąk wcześniej sprzedał coolera ( set v set) innemu deepowi stąd jego stack,

PF --> ręka taka sobie, ale grywalna, długo miałem bezkarcie na stole więc otwieram

FLOP --> jest co reprezentowac cbet--> call oop, obstawiam go na K, fd lub jakiegoś pocketa 88-1010, który nie uwierzył mi w K, widziałem jak grał seta na wet board i tu jestem prawie pewien, że go nie ma.

TURN --> K u niego staje się mniej prawdopodobny ( u mnie w sumie też ale wątpię żeby on myślał w tych kategoriach), stawiam sb żeby go zrzucic z ewentualnych pocketów.

RIVER --> fd na A dostało parę, K na bank nie wyrzucę, pocketa też wątpie skoro sprawdził 2 streety, a na fd moje Q high może byc dobre :D + jak pokaże że barelowałem 2 streety z Q high to może się w przyszłości zwróci :D

Pytanie głównie o turn --> jest sens, czy odpuszczac?
  • 6 odpowiedzi
    • Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      na forum od: 06.10.2008 Posty: 7 483
      to NL4 ? chyba tak...

ciut wiekszy bet na flopie a skoro przeciwnik ma tendencje do murowania to na turn odpuscic bo skoro sprawdzil na flopie to musialbys betowac turn i river zeby byla szansa wyblefowania a i tak czesto zobaczysz tam pocketa bo nie bedzie chcial uwierzyc no i ma niezrzucalne JJ+ albo tripsa u niego wlasnie.

WAZNE: na mikro staramy sie JAK TYLKO TO MOZLIWE nie blefowac!

"skoro gral seta na wet board" to pokazanie ze barelowales 3 strity z Qhigh sie nie zwroci bo "watpie ze oni mysla w tych kategoriach" a na riverze mozesz go znalesc rownie dobrze z Asxs
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hey!

Ja go nie barreluje, bo to Ci nic na niego nie da. On i tak nie sprawdzi 3rd barrelu z jakims pocketem przy OC, zebys sobie z nim budowal historie. Nie ten limit po prostu. Jak dla mnie to jest check back turn, bo sprawdza Cie FD, czesto Ahigh, oraz sprawdza Cie KX i JJ+, czy TT+, ktorych on tu nie wyrzuci jeszcze.
    • demiurgos99
      demiurgos99
      Brąz
      na forum od: 13.09.2010 Posty: 347
      rusher sory ze podpinam sie tutaj ale czy bedziech chcial nagrac nowy film z nl4? ten z stycznia jest naprawde zajebisty :D i bardzo mi pomogl nom oprocz tego huda
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      na forum od: 08.08.2008 Posty: 803
      dziękuje
    • Dinopo
      Dinopo
      Brąz
      na forum od: 28.10.2009 Posty: 1 265
      Moim zdaniem nikt nie przyczepil sie do najgorszego zdania w twojej wypowiedzi.

PF --> ręka taka sobie, ale grywalna, długo miałem bezkarcie na stole więc otwieram
      Granie na sile i wchodzenie z marginalnymi rekami czesto moze przyspozyc strat i klopotow... niz zysku.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Moze sie nie przyczepilem, bo QTs to nie jest wg mnie marginalna reka? :)