[NL2-NL16] Nl4

• Kyhuuu
      Kyhuuu
      Brąz
      na forum od: 10.09.2010 Posty: 20
      Powinienem na flopie zagrać od razu all-in, wtedy może by spasował na turnie? Ogólnie to jest to moje pierwsze wstawienie ręki na forum więc mile widziane wszystkie rady.
      Wiem że nie powinienem wstawiać wyniku ale wtedy pytanie byłoby trochę bez sensu.

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $0,88
      MP2:
      $1,35
      CO:
      $1,6
      BU:
      $0,7

0,02/0,04 No-Limit Hold'em (7 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.88 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with A:spade: , K:spade:
      MP1 folds, MP2 calls $0,04, MP3 folds, CO checks, BU calls $0,04, Hero raises to $0,28, 2 folds, CO calls $0,24, BU folds.

Flop: ($0,64) 5:spade: , 4:heart: , 2:club: (2 players)
      Hero bets $0,4, CO calls $0,40.

Turn: ($1,44) J:heart: (2 players)
      Hero raises $0,2 (All-In), CO calls $0,20.

River: ($1,84) 6:spade: (2 players)

Final Pot: $1,84

Results follow (highlight to see):
      CO shows strit, do ósemka (8d 7s)
      Hero shows (As Ks)

CO wins with strit, do ósemka (8d 7s)
  • 3 odpowiedzi
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Napisane przez Kyhuuu
      Powinienem na flopie zagrać od razu all-in, wtedy może by spasował na turnie
      Powinieneś zagrać all-in na flopie, bo pula jest większa niż Twój stack. Drugiej części zdania nie rozumiem ?(

Mogłeś też, wobec 3 limperów, zagrać all-in już przed flopem

Napisane przez Kyhuuu
      Wiem że nie powinienem wstawiać wyniku ale wtedy pytanie byłoby trochę bez sensu.
      Czemu byłoby bez sensu? Nie ma znaczenia wynik. Nie myśl, że jak wygrywasz to zawsze zagrałeś dobrze, a jak przegrywasz to masz wątpliwości

Pozdrawiam
    • Kyhuuu
      Kyhuuu
      Brąz
      na forum od: 10.09.2010 Posty: 20

Czemu byłoby bez sensu? Nie ma znaczenia wynik. Nie myśl, że jak wygrywasz to zawsze zagrałeś dobrze, a jak przegrywasz to masz wątpliwości

Pozdrawiam
      Przemyślałem to im masz całkowitą racje :)
      Dzięki za rady i też pozdrawiam
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Dokładnie jest tak jak pisze Urbi:

1) Najlepsze rozwiązanie to push preflop, zawsze z kartą z którą byś normalnie podbijał lepiej zagrać all-in z 3+ limperami, unikając trudnych decyzji na flopie (gdzie prawie zawsze będziesz grał all-in).

2) Skoro już normalnie podbijałeś to grasz all-in na flopie, bo pula jest większa od twojego stacka.