[NL2-NL16] NL 2 AJo

• 69ecotone96
      69ecotone96
      Brąz
      na forum od: 23.08.2010 Posty: 9
      Full Tilt - $0.02 NL - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 3

SB: $1.68
      BB: $1.86
      UTG: $1.29
      Hero (BTN): $2.60

SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: ($0.03) Hero has A:spade: J:club:

fold, Hero raises to $0.06, SB raises to $0.20, fold, Hero calls $0.14

Flop: ($0.42, 2 players) A:heart: Q:diamond: K:spade:
      SB bets $1.48 and is all-in, Hero calls $1.48

Turn: ($3.38, 2 players) 2:heart:

River: ($3.38, 2 players) 9:club:

Przebił mnie sprawdziłem. Potem skusił mnie as na flopie, 4 outy do strita + auty z asami i jopkami. Tyle, że przy jego re-raise powinienem już założyć, że raczej z niską parą ani konektorami nie wchodzi. Co sądzicie?

Cholera, nie zauważyłem, że tylko 4 graczy... Pouciekali ze stołu wcześniej :facepalm: Moja wina :rage:
  • 1 odpowiedź
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Na preflopie podbijamy za 4bb + 1bb za każdego limpera, także grałbym wyżej o 1bb. Dostajesz 3-bet od SB. I tutaj wchodzą staty lub ready. Bez nich ciężko tutaj określić, czy masz szanse być ahead vs range przeciwnika, a co za tym idzie ciężko określić, czy jest w ogóle sens angażować się dalej w rozdanie i trzeba przyjąć, że nie ma to sensu. Poza tym na unka masz tutaj tylko 4-bet lub fold, bo call jest słabym rozwiązaniem, bo na unka nie masz żadnego planu, a gra fit or fold nie będzie tutaj opłacalna, tym bardziej że twoja ręka będzie tutaj często zdominowana. Stack off na takim flopie to już całkowity overplay. Bije cię QQ+ i AQ+, a nie masz podstaw, żeby sądzić, iż przeciwnik zestackuje się szerzej.

Pozdrawiam.