[NL20-NL50] 77 Nl25

• SnikerS89
      SnikerS89
      Brąz
      na forum od: 19.08.2008 Posty: 968
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      Hero ($25.67)
      BB ($25)
      UTG ($25)
      UTG+1 ($27.41)
      CO ($14.25)
      BTN ($23.90)

Dealt to Hero 7:spade: 7:heart:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.75, Hero calls $0.65, fold

FLOP ($1.75) 8:club: 6:spade: T:spade:

Hero checks, BTN bets $0.75, Hero raises to $2.45, BTN calls $1.70

TURN ($6.65) 8:club: 6:spade: T:spade: A:heart:

Hero bets $4.50, BTN calls $4.50

RIVER ($15.65) 8:club: 6:spade: T:spade: A:heart: 5:club:

Hero checks, BTN checks

rush poker

unk, tylko 5 rąk 25/25

Niski CB, zwłaszcza na takim wet flopie odczytuje jako słabość = raise, na flopie już mogę być lepszy z moją parą + mam dodatkowo GS. Kolega jednak po słabym CBecie nie folduje i widzimy turn. As dobra karta do 2barrela, po jego linii najbardziej pasuje mi tu draw, który chciał taniej kompletować na flopie. River nic gorszego mnie tu nie sprawdzi, a nie chcę angażować się w duży blef. Albo jestem z tyłu, albo biję jego nieskompletowany draw, którego mam nadzieję nie będzie blefował...
      Jak flop? Dobry tutaj raise? As played, odpalać tutaj 2b? Jeśli tak, to chyba nie po to by check/foldować river, na co się powoli nastawiałem...? :rolleyes:
      A może tak po prostu fold flop, bez pozycji na unka, nie ma seta, nie ma gry, dziękuje dobranoc? :P
  • 3 odpowiedzi
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Dlaczego nie 3betujesz na preflopie? Ogólnie ciężko z taką ręką grać pod seta BU vs SB, bo jego range jest szeroki i rzadko ci się wypłaci jeśli trafisz + grasz bez pozycji, to zawsze lepiej mieć chociaż inicjatywę.
    • SnikerS89
      SnikerS89
      Brąz
      na forum od: 19.08.2008 Posty: 968
      No faktycznie tak jak mówisz vs BU lepiej było to podbić, z reguły 3betuje w takiej sytuacji, ale na unka postanowiłem tylko callnąć.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ja bym nie 3betowal 77 tutaj czesto, tym bardziej nie na unknown. As played to na flopie c/r moze jeszcze byc for value, ale na turnie juz zbytnio value nie widze. On czesto ma As i jak nie ma, to i tak folduje. A betowanie tutaj wydaje sie zbyt "thin".

Gram check na turnie i raczej x/f, bo nie widze wiele blefow u nie, jak my dobrze mozemy nie raz miec set/2pair/Ax.

Ogolnie czesciej niz nie i tak x/f(c) flop niz c/r, bo jak zaczne 77 i 8x tutaj c/r, to moj callng-range bedzie za slaby.