[NL2-NL16] Nl10 T8

• NequinPl
      NequinPl
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 1 084
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $10.00
      SB:
      $9.00
      BB:
      $10.00
      UTG2:
      $3.90
      MP1:
      $4.83
      MP2:
      $3.69
      MP3:
      $10.00
      CO:
      $6.51

Preflop: Hero is BU with 8, T.
      5 folds, Hero raises to $0.35, SB calls $0.30, BB folds.

Flop: ($0.8) 5, 4, T (2 players)
      SB bets $0.75, Hero calls $0.75.

Turn: ($2.3) 8 (2 players)
      SB bets $2.00, Hero raises to $8.90(All-In),

River: ($19.1) Q (2 players)

Final Pot: $19.1.
      Dopiero sie dosiadlem do stolika, takze 0 info na villaina. Wydawac by sie moglo, ze w takim wypadku nalezy zebrac info na villaina i dopiero wtedy ewentualnie stealowac ze spekulacyjnymi rekama. Jednak jesli juz to zrobilem, to co poczac na F? Call zdaje sie byc najlepszy, rais izoluje mnie na lepsze rece. Na T trafiam druga pare i na bet rywala pushuje, zarowno for value jak i protekcji. Bija mnie tylko sety i ewentualny strit z 67. Czy oprocz PF zagrane ok ?
  • 4 odpowiedzi
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      na forum od: 08.08.2008 Posty: 803
      value to w tym pushu nie za bardzo widzę, co gorszego Cię tu sprawdzi?
      chyba że on jest na tyle marny żeby tak grać op.

co prawda to jest kompletny unk, ale na tych limitach mało kto tak agresywnie rozgrywa draw oop, więc po becie na turn oceniam go na made hand: set, 2 pary lub over para. Imo to jest call turn + evaluate river
    • NequinPl
      NequinPl
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 1 084
      Problem w tym, ze on tak moze robic rowniez z drawami do koloru, mysle ze gdyby byl graczem nieogarniajacym, to by mogl sprawdzic z Tx. Rowniez call z 2 nizszymi parami jest pewny, wiec nieco value w tym raisie jest.
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      na forum od: 08.08.2008 Posty: 803
      pewnie że może mieć 2, ale tak jak napisałem mało kto na tych limitach gra agresywnie draws oop, ludzie tu wolą c/c drawy, bo taniej, bo łatwiej, bo są za słabi...itp itd.

Nie możemy do końca wylkuczyć fd, ale myśe że częściej grasz na made hand
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Siema

O ile na flopie call nie jest zly na unka (nie chcesz budowac puli), to defensive raise tez nie bylyby _az_ taki zly, ale masz powazny kicker problem dlatego call mi sie bardziej podoba. Na turnie lapiesz 2pairs ale wciaz musisz ocenic jego range- czy ma tam 76, Tx, flushdrawy, cos w stylu 7:d6 albo 8:d7? Jesli tak, to raise (mniejszy, psychologicznie dajacy mu lepsze 'oddsy na call') jest w porzadku ale na unka tego nie wiesz. Mimo wszystko na 10nl FR vs unk nie mam nic przeciwko zagraniu tutaj raise/stackoff, ale gralbym mniejszy raise.

Pozdrawiam