[NL2-NL16] 8 10 Nl4

• demiurgos99
      demiurgos99
      Brąz
      na forum od: 13.09.2010 Posty: 347
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      MP3:
      $5.29
      CO:
      $4.28
      BU:
      $4.19
      SB:
      $2.47
      BB (Hero):
      $4.00
      MP1:
      $4.23
      MP2:
      $1.42

Preflop: Hero is BB with T, 8.
      MP1 calls $0.04, MP2 folds, MP3 calls $0.04, 2 folds, SB calls $0.02, Hero checks.

Flop: ($0.16) 3, 8, 8 (4 players)
      SB checks, Hero bets $0.12, MP1 calls $0.12, MP3
      folds
      , SB folds.

Turn: ($0.4) Q (2 players)
      Hero checks, MP1 bets $0.19, Hero raises to $0.48, MP1 calls $0.29.

River: ($1.36) K (2 players)
      Hero bets $0.97, MP1 folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $1.36.

wiec tak zagralem pod value gosc sprawdza pewnie mysli ze blef wiec ja czekam w celu wymuszenia akcji i tak sie dzieje wiec przechodze do ataku
      tylko czy nie wiecej value bym wyciagnal jakbym sprawdzil i znowu zmusil do blefu ?? i moze za duzy bet

PS do rushera jakby oceniał nagrasz moze jeszcze jakis filmik z NL 4-5 ?? zajebisty ten jest 2 czesciowy , wogole podoba mi sie twoja gra:)
  • 11 odpowiedzi
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      na forum od: 08.08.2008 Posty: 803
      taka trochę nie spójna ta Twoja linia :D i generalnie trochę pokazuje że masz grubo :D

i poczytałbym na Twoim miejscu trochę o bet sizingu w BSS
    • MuskTfujWruk
      MuskTfujWruk
      Brąz
      na forum od: 11.12.2009 Posty: 1 210
      tak sie zastanawiam co mozesz reprezentowac tym betem na flopie (troche za wysokim betem)

grales z BB .... albo trafiles 3 i masz 3x albo 8 i masz tripsa albo jakas niska pocket para

po tym c/r na turnie i becie na riverze chyba gosciu byl pewny ze masz ta 8
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      MustTfujWruk --> bet na flopie był akurat za niski :D
    • micjan81
      micjan81
      Brąz
      na forum od: 13.05.2010 Posty: 1 314
      Napisane przez Ja81
      Tak jest. W takich spotach betujemy za pota :]
    • MuskTfujWruk
      MuskTfujWruk
      Brąz
      Napisane przez micjan81
      Napisane przez Ja81
      Tak jest. W takich spotach betujemy za pota :]
      napisz czemu, ja nie widze sensu takiegoza pule z tak mocna reka
      na takim flopie, nawet z 3 graczami. Wiadomo ze trzeba generowac value
      ale czy niskie pocket pary beda sprawdzac ? Z "mojego doswiadczenia" wynika ze niezbyt chca ... a co innego mogly trafic ?

Bet na flopie byl dobry , przesadzilem z tym "za wysoki"
      :f_biggrin:
    • demiurgos99
      demiurgos99
      Brąz
      moze mi ktos powiedzec gdzie jest na forum albo w ktorym artykule tabelka do steal i re-steal do BSS?
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      nie wiem czy ktoś pokusił się o stworzenie takiej tabelki, w tych zagraniach jest tyle zmiennych że ciężko to ubrać w tabelkę, ale nie zniechęcam do poszukiwań
    • demiurgos99
      demiurgos99
      Brąz
      nom moze zle napisalem ale chodzi mi o poprostu takie cos ze z jakie karty nadaja sie do kradziezy a jakie do RE steal jezeli myslimy ze wlasnie jestesmy okradani
    • MuskTfujWruk
      MuskTfujWruk
      Brąz
      Napisane przez demiurgos99
      nom moze zle napisalem ale chodzi mi o poprostu takie cos ze z jakie karty nadaja sie do kradziezy a jakie do RE steal jezeli myslimy ze wlasnie jestesmy okradani
      to zalezy od statow ... na unka na niskich limitach warto odpuszczac wiele dosc dobrze wygladajacych rak jak KQ czase AJ i po prostu foldowac na raise
      gdy siedzisz na blindach

jak blindy rozgrywaja malo rak i nie bronia blindow stealuj sporo z BU i CO
    • demiurgos99
      demiurgos99
      Brąz
      własnie o to mi chodzi w strategi short stack chyba to było taki zakres rak podatnych na steal Q9s+ itp znaczy to przyklad jest :D moze jak thorek albo rusher oceni to cos powie
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Generalnie przekombinowałeś tutaj. Na flopie oczywiście prawidłowo korzystasz z freeplay, a po złapaniu tripsa na flopie przejmujemy inicjatywę. Tutaj betujemy w pulę ze względu na zlimpowany preflop. Na turnie tak jak mówię przekombiniowałeś. Ty chcesz wyciągać value, czy zrzucać villaina z gorszych rąk? Bo tutaj twój check/raise wygląda bardzo mocno, a tobie na tym nie zależy, żeby przeciwnik wiedział, że masz monstera. Poza tym indukowanie blefu na unka nie ma sensu, bo nic nie wiesz o agresji przeciwnika. Na riverze ten bet proponowałbym nieco niżej.

Pozdrawiam.