[NL20-NL50] AK nl50 rush #4

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($41.05)
      BB ($107)
      Hero ($66.65)
      UTG+1 ($54.75)
      UTG+2 ($22)
      MP1 ($24.10)
      MP2 ($20.25)
      CO ($53)
      BTN ($50)

Dealt to Hero A:diamond: K:spade:

Hero raises to $2, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, BB calls $1.50

FLOP ($4.25) 5:heart: T:club: J:diamond:

BB checks, Hero bets $2.25, BB calls $2.25

TURN ($8.75) 5:heart: T:club: J:diamond: Q:diamond:

BB checks, Hero bets $3, BB raises to $7.25, Hero raises to $19, BB calls $11.75

RIVER ($46.75) 5:heart: T:club: J:diamond: Q:diamond: K:diamond:

BB checks, Hero bets $19, BB calls $19

BB 29/4(48) mial ftcbet 0/3 wtedy wiec chyba nie powinienem tgo cbetowac
      wydaje mi sie ze na turnie moj niski bet jest ok bo moze indukowac jakis spazz od TP albo 2par i wiekszy raise, jesli normalnie bym betowal to moglby tylko sprawdzic. Moglem wiecej 3betowac. tak 22$.
      Pytanie do river, jesli nie ma A , ani flusha, to jak zmaxymalizowac value ? wydawalo mi sie ze moj bet byl akurat
  • 2 odpowiedzi
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Cbet Flop jet tu całkiem na miejscu, bo masz szanse wyrzucić niskie pp oraz masz niezłe equity i taki CS raczej zostawia Ci żywe 2OC no i masz drawa do nutsów, a on może tu peelować z 98 czy nawet 87, które masz beat. Na Turnie na taki minrise od przeciwnika ja overbetuje i wbijam stacka - on nigdy nie sfolduje TOP2, a jeśli przeciwnik 29/4 kiedykolwiek risuje to zapala mi się lampka w głowie, że musi mieć dobrze - board do Rivera może się zepsuć i nie wyciągniesz tyle kasy, dlatego ja tutaj preferuje wrzucać all ina i na dodatek robie to niezwykle szybko, żeby go zdenerwować i wymusić podjęcie decyzji równie szybko jak ja to zrobiłem. Często działa :)

Anyway, szukając doskonałej wartości beta, który zostanie opłacony przez przeciwnika to wydaje mi się, że 40% puli w takich okolicznościach jest wartością graniczną i wygląda na tyle mało, że gość nie będzie mógł się powstrzymać i ciekawość weźmie nad nim górę.

Pozdrawiam
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      dobra uwaga z tym pushem turna, rzeczywiscie moglem o tym pomyslec