[NL20-NL50] 59s nl50 rush

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($78.55)
      BB ($74)
      UTG ($50)
      UTG+1 ($89.70)
      UTG+2 ($57.05)
      MP1 ($40.55)
      MP2 ($20)
      CO ($17.25)
      Hero ($52.65)

Dealt to Hero 5:diamond: 9:diamond:

fold, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $1.25, fold, BB raises to $4.50, Hero calls $3.25

FLOP ($9.25) 3:club: A:diamond: Q:spade:

BB bets $6, Hero raises to $15, BB folds

Hero shows 5:diamond: 9:diamond:

Hero wins $20.20

ze wzgledu na jego duzy 3bet z blindow decyduje sie na float. Na takim flopie nie bedzie kontynuowac bez mocnego A wiec go repuje sam
      Czy moj raise jest dobry ? Tzn sam reprezentuje dosc niewiele (AJ+ / set )
  • 3 odpowiedzi
    • bwdevil
      bwdevil
      Brąz
      na forum od: 03.09.2010 Posty: 302
      A nie jest tak, że z Ax i Qx grasz tutaj call, bo raise to tylko z setem choć i tak nie zawsze, bo board jest dość suchy i z pozycją nie ma co raisować. Ja widzę to jako bluff z Twojej strony, co przy jego %Cbet jest ok i tak.
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Naprawdę na takim stole grasz rise z setem albo TOP2? Nie sądzę. Stół jest suchy i nie ma potrzeby tak szybkiego grania + jest to 3betowana pula, więc zdąży się jeszcze nabudować do Rivera jeśli masz seta. To wygląda strasznei podejrzenie z Twojej strony i bardziej rozgarnięty przeciwnik może Cie przejrzeć. Ale widząc statsy tego oponenta widać, że on przegina zarówno z 3betami jak i cbetowaniem. OOP zdecydowanie wolałbym tutaj 4bet pre, a float z pozycją.

Pozdrawiam
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      czyli jak czeka turn to ja betuje a jak on betuje turn to odpuszczam? ma wzglednie duzy 2barrel, nie wiem jak w 3betowanych pulach to wyglada.

z tej malej probki widac ze odpuszcza river, ale nie wiadomo czy po barrelach
      czy w celu pot controll - dlatego nie ma co tego wykorzystywac