[NL2-NL16] AJo NL4

• Ronsia
      Ronsia
      Brąz
      na forum od: 02.05.2009 Posty: 51
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.04(BB) Replayer
      SB ($4.10)
      Hero ($4.98)
      UTG ($5.63)
      UTG+1 ($4.04)
      CO ($6.30)
      BTN ($4)

Dealt to Hero J:spade: A:club:

fold, fold, CO raises to $0.08, fold, fold, Hero raises to $0.24, CO calls $0.16

FLOP ($0.50) T:diamond: K:diamond: J:club:

Hero bets $0.30, CO calls $0.30

TURN ($1.10) T:diamond: K:diamond: J:club: J:diamond:

Hero bets $0.75, CO calls $0.75

RIVER ($2.60) T:diamond: K:diamond: J:club: J:diamond: 6:club:

Hero bets $1.50, CO calls $1.50

Hero shows J:spade: A:club:
      (Pre 68%, Flop 58.8%, Turn 20.5%)

CO shows 3:diamond: A:diamond:
      (Pre 32%, Flop 41.2%, Turn 79.5%)

CO wins $5.32

okej więc statystyki na jackal40:

49/7/16/0.0
      1.2/0/25/48

vpip/pfr/steal/3bet/agresja/cbet/f to cbet/ręce

ogólnie próbka jest słaba, za co przepraszam bo dopiero startuję na partypoker ;]

PreFlop: patrząc na jego statystyki i mini bet który zrobił zdecydowałem się na raise który skończył się sprawdzeniem. Błąd to OOP i z tego jestem nie zadowolony.

PostFlop: Z racji tego że jestem agresorem w tym rozdaniu robie Cbet może troszeczkę za mały (o 5 centów)

T: zagrałem for value z tripsem.

R: troszeczkę mniej niz value. ale zostałem jedynie sprawdzony.

Ogólnie rzecz biorąc na turnie już trochę mnie zirytował i nie wiedziałem co robić. nie wiem czy byłbym w stanie wsadzić stacka w to rozdanie. czułem się dość pewnie dlatego grałem bet bet bet. czy jest dobrze rozegrane czy może gdzieś jest błąd? z góry dziękuję za odpowiedz!
  • 2 odpowiedzi
    • irb1400
      irb1400
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 352
      Hej

wyniki nas nie interesuja. tylko poprawnosc decyzji.

Czym Cie na turnie zirytowal? Tym, ze sprawdza?
      Board jest bardzo mokry wiec gram tutaj check, bo od czego chcesz tutaj ciagnac value?
      Powinno Ci to dac cos do myslenia (o ile nie miales zadnych przeslanek, ze potrafi fd,oesd,gs sprawdzac az do river). z tego wzgledu river raczej bym zaczekal. Zastanow sie, co gorszego sprawdzi Twoj zaklad na r? sprawdzi str8 oraz kazdy flush wiec z tripsem J nie gralbym w ten sposob

Pozdrawiam
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Na turnie na 100% jest vbet!

Od jakiś Qx/czasami FD. Boisz się AQ/KJ/JT/JJ/TT a te układy czasami raisują flop. Na turnie masz value od chociażby AK/KQ/QJ/QT jakiś losowych FD czasami KT itd.

Na river dalej widzę value od np. AK/KQ/QJ z tym że jest to bet/fold podoba mi się sizing ponieważ słabemu graczowi trudno będzie tam zrzucić parę.