[NL2-NL16] QQ nl4.

• Qbaloz
      Qbaloz
      Brąz
      na forum od: 21.05.2010 Posty: 1 582
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      CO:
      $4.00
      BU:
      $8.40
      SB:
      $3.92
      BB:
      $11.36
      UTG1:
      $4.10
      UTG2 (Hero):
      $4.00
      MP1:
      $8.79
      MP2:
      $4.00
      MP3:
      $4.00

Preflop: Hero is UTG2 with Q, Q.
      UTG1 folds, Hero raises to $0.16, 2 folds, MP3 calls $0.16, 3 folds, BB calls $0.12.

Flop: ($0.5) J, 8, 3 (3 players)
      BB checks, Hero bets $0.36, MP3 calls $0.36, BB calls $0.36.

Turn: ($1.58) 9 (3 players)
      BB checks, Hero bets $1.20, MP3 calls $1.20, BB folds.

River: ($3.98) K (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $1.89, Hero calls $1.89.

Final Pot: $7.76.

Pre, flop i turn chyba standardowo. Zastanawiam się na callem na river i chyba troszkę przesadziłem. Powiedziałem sobie, że muszę wrzucić prawie 2 dolary do puli 4 dolary, ale jakby nie patrzeć to poszedłem na stacki z drugą parą. Co do karty na riverze, zupełnie nie bałem się u niego króla i byłem wręcz pewien, że go tam nigdy nie trzyma.
  • 5 odpowiedzi
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      na forum od: 08.08.2008 Posty: 803
      ten mp3 gra naprawdę mocno, a co gorsze ma całkiem niezły stół do tego żeby tak rozegrać seta ip.

river imo tu jest wtórny, bo najważniejszą decyzję podejmujesz na turn. zastanawiam się czy lepsze nie byłoby tu c/c, na tej 9 nie wyrzucisz nic co grało z Toba na flopie ( chociaż po akji BB widac że jednak są takie ręce :) ), bronić sie nie za bardzo masz przed czym co prawda 10 ma tam oesd, ale masz na ręku 2 blokery do tego drawu.

generalnie gram to chyba c/c turn + c/f river bo on tam raczej nie betuje nic gorszego

co do króla zgadzam się że to blank w tym spocie, no może jakieś zapatoczone KJ.
    • Qbaloz
      Qbaloz
      Brąz
      Betem na turnie wyrzucam generalnie każde Jx, które na tym flopie na pewno robi call tej ręki. Z drugiej strony mam dwóch przeciwników, więc szansa, że oby dwaj mają Jx robi się znacznie mniejsza. Druga sprawa, że ja generalnie chcę budować pulę z moją over parą, chociaż może popełniam w tym spocie takim myśleniem błąd.
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      na forum od: 08.08.2008 Posty: 803
      ok tylko po co chcesz zrzucac Jx skoro je bijesz?
    • Qbaloz
      Qbaloz
      Brąz
      Napisane przez Ja81
      ok tylko po co chcesz zrzucac Jx skoro je bijesz?
      No ja mam jakiś poważny błąd w myśleniu;) Słuszna uwaga.
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Siema

Bet na turnie jest ok pod warunkiem, ze to nie jest blef ale valuebet! (!) Nie chcesz wyrzucic tutaj Jx, chcesz ciagnac value z takich rąk + czegos w stylu T9 albo K:dT ale to juz raczej nie te stawki.

Na river przy puli $4 i pozostalych stackach rownych $2.7 nie masz za duzo opcji-> moze to byc dalej 'thin valuebet' od Jx (ale zawsze powtarzam, ze thin valuebety na micro nie powinny miec miejsca!) albo c/f zakladajac, ze on nie bedzie betowal tutaj Jx tylko poczeka go behind na scare card.

Plus do tego dochodzi fakt, ze on tutaj swobodnie moze miec seta wiec dla mnie c/f river > c/c river.

Pozdrawiam