[NL2-NL16] Aa #1

• leonidas12
      leonidas12
      Brąz
      na forum od: 06.10.2009 Posty: 854
      Known players:
      Position:
      Stack
      UTG1:
      $7,32
      Hero:
      $10,00

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with A:diamond: , A:heart:
      UTG1 raises to $0,35, 2 folds, Hero raises to $1,20, 5 folds, UTG1 calls $0,85.

Flop: ($2,55) J:heart: , 2:diamond: , Q:diamond: (2 players)
      UTG1 checks, Hero bets $1,70, UTG1 calls $1,70.

Turn: ($5,95) K:club: (2 players)
      UTG1 checks, Hero checks.

River: ($5,95) 3:diamond: (2 players)
      UTG1 checks, Hero bets $1,00, UTG1 calls $1,00.

Final Pot: $7,95

zastanwiam czy mogłem na river taki becik pyknąć:)
  • 4 odpowiedzi
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      na forum od: 08.08.2008 Posty: 803
      czemu nie betujesz turna??? bronisz się przed drawami + kupujesz sobie najprawdopodobnie darmowy show down, a u niego bluffu na river i tak nie wyindukujesz jak patrzę na jego agresję.
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      Gorzej jak ma tego flusha i dostaniesz pusha. Nieraz widizalem juz takie akcje fishow :D
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Na preflopie grasz prawidłowy 3-bet dobrze dobierając wysokość podbicia. Jest to oczywiście jak najbardziej prawidłowe zagranie. Po 12 rozdaniach przecwinik wygląda gość słabo, ale z drugiej strony jest to próbka mocno niemiarodajna i traktowałbym przeciwnika jak unka. Cbet flop jak najbardziej mi się podoba, ale na turnie spada kiepska karta. Pytanie czy przeciwnik mógł zagrać call z AK i drawować do gutshota. Czy jest aż tak słabym graczem? Bez statów musimy dać mu kredy zaufania i zagrać check behind. Drawy w 3-betowanej puli raczej nie stanowią dużej części jego range. Na riverze grałbym również check, tym bardziej że ta karta nie jest dla ciebie korzystna. Takim betem nie wyrzucisz lepszych rąk, a niewiele słabszych cię sprawdzi, a dodatkowo ryzykujesz raise, na który musisz się złożyć, a ty chcesz tutaj zobaczyć showdown i zebrać reada na przeciwnika.

Pozdrawiam.
    • leonidas12
      leonidas12
      Brąz
      na forum od: 06.10.2009 Posty: 854
      dziękuje za obszerną i wyczerpującą opinie