[NL20-NL50] Aa Nl 50

• Janczarek88
      Janczarek88
      Brąz
      na forum od: 23.05.2008 Posty: 287
      Koles tag z tego co pamietam i luzny z buttona; czemu daje tylko call? bo za mna byl agresywny grac ktory duzo 3 betuje i licze ze bedzie squeezowal; tu chce grac linia 4 bet tego squeeze jesli bu da call i call squeeze jesli bu spasuje; niestety squeeze nie bylo i gram sobie mala pule z aa bez pozycji;

duzy bet na flopie daje mi do myslenia; co on moze miec?

na pewno wywalilbym pare z duzym trefle (A lub K) bo bet jest duzy;
      sety sa chyba w jego range
      para typu aq kq ktora broni sie przed boardzem; raczej wywalam kolory;

i nie wiem co mam zrobic? dazyc do pusha na flopie odwlec decyzje na turn bo gracze wrzucaja jakies dziwne rece bez EQ? czy fold moze?
      zagralem tak jaki mialem pomysl ale zastanawiam sie nad sensem tej linii skoro i tak nie stawiam go ani na draw ani na gotowy kolor

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BB:
      $66.32
      MP3:
      $50.00
      CO:
      $60.83
      BU:
      $50.00
      SB (Hero):
      $55.34

Preflop: Hero is SB with A, A.
      2 folds, BU raises to $1.50, Hero calls $1.25, BB folds.

Flop: ($3.5) Q, 8, 7 (2 players)
      Hero checks, BU bets $3.50, Hero calls $3.50.

Turn: ($10.5) 3 (2 players)
      Hero checks, BU bets $7.87, Hero raises to $22.00, BU raises to $45.00, Hero calls $23.00.

River: ($100.5) K (2 players)

Final Pot: $100.5.
  • 3 odpowiedzi
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Call preflop jest OK, ale pod warunkiem, ze BB na prawde duzo sqzuje, a nie ze ma np. 8% 3beta. Chodzi o to, ze w tym spocie bedziesz 3betowal light, bo BTN raisuje wide. Wiec nie chcesz za bardzo flatowac z AA. Ale tak czy inaczej od czasu do czasu call pre jest dobry.

Na flopie raisowanie nie ma sensu, bo na pewno nie stackniesz sie na slabszego handa. W najlepszym wypadku bedziesz flipowal. Poza tym jego pot bet jest dosc scary. Callowanie to jedyna sensowna opcja.

Na turnie wg mnie jest to kolejny call. Raisem overrepujesz swojego handa, wygladasz jak flush/set i moze jakies dwie pary.

Wg mnie call turn i fold river do duzego beta. Koles moze vbetowac(KK, K:cQ, A:cQ) lub semiblufowac (A) dwa strity, ale raczej nie bedzie kontunuowal na riverze.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Napisane przez ZZZet
      ...
      Wide ?? To zanczy dużo luzno ??
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Tak, BTN bedzie raisowal duzo handow.