[NL20-NL50] Kk Nl 50

• Janczarek88
      Janczarek88
      Brąz
      na forum od: 23.05.2008 Posty: 287
      Nie wiem co sie stalo; HM w replayerze nie pokazuje mi statow; generalnie slaby agresywny gracz;

daje 3 beta on call mysle sobie ok, ma pewnie 66+ ats ajo kq bo jest bezmyslny;
      flop i dobry i zly; nie betuje na turn bo nic gorszego mnie nie sprawdzi; na river mysle czy mam bet od aj aq kq czy nie; z jednej strony poza tymi rekami w jego range jest wszystko co mnie bije ale mysle ze jt i qj wywalam jj qq tt zostawiam; asy 4 betuja albo graja agresywniej chyba w jego przypadku; mysle ze qq jj tt raisuje flopa; kq call albo raise w jego przypadku; daje 1/2 bet river ale nie wiem czy c/f nie lepiej

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BB:
      $49.59
      MP2:
      $63.14
      MP3:
      $50.00
      CO:
      $103.73
      BU:
      $50.00
      SB (Hero):
      $50.87

Preflop: Hero is SB with K, K.
      MP2 raises to $1.50, 3 folds, Hero raises to $5.00, BB folds, MP2 calls $3.50.

Flop: ($10.5) J, T, Q (2 players)
      Hero bets $7.00, MP2 calls $7.00.

Turn: ($24.5) 7 (2 players)
      Hero checks, MP2 checks.

River: ($24.5) 5 (2 players)
      Hero bets $12.25, MP2 calls $12.25.

Final Pot: $49.
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Jezeli przeciwnik jest slaby to nie wiem dlaczego nie grasz po prostu bet bet bet w tym spocie. Skoro koles calluje 3bety z 66 to na pewno bedzie to robil z takimi handami jak AQ, KQ, T9s. Moze nawet z Q9s, J9s. Tak czy inaczej znajdzie sie sporo gorszych handow ktore moga dac Ci value na turnie. Nie wiem dlaczego zakladasz, ze nie dostaniesz calla od niczego gorszego betujac. Podobno przeciwnik jest slaby?

Nawet jezeli koles ma jakies JT to ciagle masz cala mase outsow. Po prostu bet/calluj turna.

As played river jest kiepski ale ciagle 1/2 pot betem mozesz dostac value od Qx, wiec bet jest OK.