[NL20-NL50] NL20 KQs

• wqwlucky
      wqwlucky
      Brąz
      na forum od: 21.11.2009 Posty: 298
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($25.12)
      BB ($20.74)
      UTG ($19.70)
      UTG+1 ($14.92)
      Hero ($31.71)
      BTN ($33.50)

Dealt to Hero K:diamond: Q:diamond:

fold, fold, Hero raises to $0.75, fold, fold, BB calls $0.55

FLOP ($1.60) 8:club: J:spade: 5:spade:

BB checks, Hero bets $1.05, BB calls $1.05

TURN ($3.70) 8:club: J:spade: 5:spade: Q:heart:

BB checks, Hero bets $2.80, BB raises to $5.60, Hero calls $2.80

RIVER ($14.90) 8:club: J:spade: 5:spade: Q:heart: 4:diamond:

BB to reg ze statami - 30/19/agfac 1.8 na turnie dostaje miniraise i calluje tylko ze wzgledu na to ze on tu moze czesto wlasnie tak grac, wiedzac ze ja tu bede gral tak prawie z calym rangem, nie wiem czy tu zbyt nie leveluje :/ Na river chcialem grac c/c lub b/f.
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Raise preflop OK.

Nie cbetuj takiego flopa. Jest zbyt connected, nie dostaniesz wystarczajacej ilosci foldow, zeby pokazac profit. Zwlaszcza gdy roznica miedzy VPIP, a PFR przeciwnika to 11 (prawdopodobnie calluje zbyt duzo preflop --> bedzie czesto trafial takiego flopa ze swoimi SC).

As played bet turn OK. Jest masa handow, z ktorych mozesz wyciagnac value. Jx, Qx, 8x, , pair+sd etc. Podoba mi sie Twoj size.

Po jego raisie snap fold.

i calluje tylko ze wzgledu na to ze on tu moze czesto wlasnie tak grac, wiedzac ze ja tu bede gral tak prawie z calym rangem, nie wiem czy tu zbyt nie leveluje :/

Za bardzo sie levelujesz. Jezeli koles mysli, ze mozesz tak grac z calym swoim rangem (czyli, ze czesto tu blefuesz) to bedzie Cie callowal bardziej light, a nie raisowal. A jezeli juz bedzie raisowal, zeby zdjac Cie z czegos, to na pewno nie minraisem (nie zeby taki scenariusz sie kiedys wydarzyl, ale GDYBY).

Minraise to jakies nutsy --> QJ, T9.
      FOLD