[NL20-NL50] At Nl50

• GreaverPL
      GreaverPL
      Brąz
      na forum od: 18.10.2007 Posty: 491
      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 926834
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

CO: $25.00
      BTN: $57.65
      Hero (SB): $26.35
      BB: $10.00
      UTG: $94.50
      MP: $34.60

Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with A :spade: T :heart:
      UTG raises to $1, MP calls $1, CO calls $1, 1 fold, Hero calls $0.75, 1 fold

Flop: ($4.50) 8 :diamond: T :diamond: T :club: (4 players)
      Hero checks, UTG checks, MP checks, CO checks

Turn: ($4.50) 3 :heart: (4 players)
      Hero bets $3, UTG folds, MP calls $3, CO folds

River: ($10.50) 5 :spade: (2 players)
      Hero bets $7.50, MP raises to $15, Hero calls $7.50

Preflop stwierdziłem, że 3bet na 3 gości z taką ręką będzie przesadą, spasować do takich oddsów też chyba nie można. Na flopie przyszedł mi do głowy raczej głupi pomysł, że ktoś musiał zahaczyć flopa i zabetuje i planowałem c/r zamiast bet... Raczej kwestia upewnienia się, że call preflop był ok i powinien być bet flop (na każdy raise stackoff).

edit: Przy okazji - jak grać tu 97 diamond, T9, JT? (wszystkie przy takich oddsach callowałbym preflop). Domyślam się, że wszędzie bety i stackoff :)
  • 3 odpowiedzi
    • r0b50n
      r0b50n
      Brąz
      na forum od: 14.11.2009 Posty: 631
      Leadbet na flopie, bo chcesz budować pulę wyciągając value od masy drawów jakie tu masz oraz od OP, które tutaj PFA może posiadać, a których nie spasuje na flopie.

Na turnie dalej uderzasz i river to samo.

Nie podałes żadnych informacji o przeciwnikach (MP), ale z tego co widzę jest niepełnym stackiem więc ja tam raczej wrzucam na river, bo jedyne co Cie bije z sensownych rak to 88/33/8T(?).
    • GreaverPL
      GreaverPL
      Brąz
      na forum od: 18.10.2007 Posty: 491
      My tu wszyscy jesteśmy na niepełnych stackach bo to jest odmiana 20-50 BB :) Właśnie nie wiem gdzie umieszczać takie ręce bo nie gram tu typowym SSS, a halfstackiem (pełny stack na 20-50 BB). Jeśli jednak na przyszłość mam umieszczać tego typu ręce w zakładce SSS proszę o informację :)

Jeśli chodzi o staty, tylko na MP jest po sensownej ilości rąk (141): 37/12, AF 1.6, WTS 31
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Call pre jest close, mozna 3betowac, mozna tez callowac, ja osobiscie lubie tutaj squeeze, bo jest masa dead-money.

Na flopie napewno donkuje, bo za czesto zostanie przeczekany board w momencie, kiedy nikt nie ma OP lub Tx. A nie chcemy rozdawac freecardow.

Reszta to bet/bet/bet i river jest sick, napewno nie ship, raczej tylko call i modlic sie, ze ma busted drawa lub dziwne Tx.

Co do pytania, to ja raczej caly moj value-range tutaj leaduje.