[NL2-NL16] KJs nl2

• cyphr
      cyphr
      Brąz
      na forum od: 22.07.2010 Posty: 225
      PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 3

SB: $2.00
      Hero (BB): $2.04
      UTG: $0.89
      UTG+1: $1.67
      MP: $2.43
      MP+1: $0.91
      LP: $1.88
      CO: $2.57
      BTN: $2.78

SB posts SB $0.01, Hero posts BB $0.02

Pre Flop: ($0.03) Hero has J:spade: K:spade:

fold, fold, MP raises to $0.08, fold, fold, fold, fold, fold, Hero calls $0.06

Flop: ($0.17, 2 players) 3:spade: 3:diamond: 6:spade:
      Hero checks, MP bets $0.12, Hero calls $0.12

Turn: ($0.41, 2 players) 3:heart:
      Hero checks, MP bets $0.29, Hero calls $0.29

River: ($0.99, 2 players) 8:diamond:
      Hero checks, MP bets $0.95, fold

MP wins $0.95[/quote]Miałem nie dawać tego rozdania do oceny, bo uważałem, że zagrałem zupełnie bez sensu, jednak na blogu dostałem inną opinię (spróbować c-r na turnie). Jak to w końcu należałoby ocenić?
  • 5 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Jak dla mnie, to to jest fold preflop. Postflop będziesz grać bez pozycji, a do tego bez inicjatywy, i rzadko rzeczywiście trafisz dobrze flopa, żeby grać o stacki. Poza tym grając call niewiele wiesz o ręce przeciwnika.

As played na flopie robisz call pod FD wbrew oddsom. Generalnie całe rozdanie według mnie po prostu rozdajesz kasę. Sprawdzasz zakłady z airem. Aż takich implied oddsów nie masz, żeby sprawdza takie zakłady. ;)

c/r turn? Hmm... może być go wyblefował, może nie. Myślę, że nie ma co kombinować. Lepiej grać ABC, to tylko nl2.
    • deq69
      deq69
      Brąz
      na forum od: 09.05.2010 Posty: 367
      Witam

fold preflop

Pozdrawiam
    • cyphr
      cyphr
      Brąz
      na forum od: 22.07.2010 Posty: 225
      Napisane przez deq69
      Witam

fold preflop

Pozdrawiam
      Zgadzam się z przedmówcą. Tylko co robić, jeżeli zaćmienie umysłu nie pozwoliło na ten genialny ruch?
    • deq69
      deq69
      Brąz
      na forum od: 09.05.2010 Posty: 367
      No skoro nie sfoldowałes jednak na Preflopie to:

na flopie jescze mozna dopuścic sprawdzenie uwzględniając IO, jednak na turnie każda para łapie fulla i jest to check/ fold

piszesz czy mozna było pokusić się o bluff na turnie, ja sądze że nie,
      mało kto uwierzy Ci w 3x a kazda para i tak Cię sprawdzi,
      jeśli już chciałes decydować się na bluff to na flopie miałes lepszy do tego stół i dodatkowo miałes outy.
      Pozdrawiam
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Siema!

Fold preflop, ale to juz wiemy wszyscy.

Call pf -> c/r flop wg mnie. Niech on wyrzuci te AX swoje, ktore nas bija, a na te parki co mu zostaja w w wiekosci mamy 2over+FD, wiec mamy flipa. Malo kiedy am 66 i malo kiedy ma 3X, wiec widze tu raczej c/r flop, albo donkbet... z tym ze jesli donkujemy i on gra tutaj raise, to my mamy w zamiarze grac donkbet/shove aby maxymalizowac FEq!

Jesli sprawdzi, to na kazdym brodwayu bombarduje tutaj turna! Jesli gramy agresywnie od flopa, to nie mozemy przestawac.