[NL2-NL16] KK nl2 (rozdanie 7)

• cyphr
      cyphr
      Brąz
      na forum od: 22.07.2010 Posty: 225
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      MP3:
      $1.76
      CO:
      $1.23
      BU:
      $3.39
      SB:
      $1.19
      BB:
      $2.12
      MP1 (Hero):
      $2.04
      MP2:
      $6.93

Preflop: Hero is MP1 with K, K.
      Hero raises to $0.08, MP2 folds, MP3 raises to $0.28, 4 folds, Hero raises to $1.00, MP3 raises to $1.76, Hero calls $0.76.

Flop: ($3.55) 4, Q, 6 (2 players)

Turn: ($3.55) 3 (2 players)

River: ($3.55) 4 (2 players)

Final Pot: $3.55.
  • 7 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Skąd Ty tyle tych KK nabrałeś? :D Chyba z całego tygodnia.

Tutaj wszystko jest dobrze. AI PF to najlepsze, co może Ci się zdarzyć z KK.
      Może często nadziejesz się na AA, ale na nl2 i tak jego to mega EV+. Ludzie tam szaleją.
    • cyphr
      cyphr
      Brąz
      Nazbierało się tego z paru dni :)
      Akurat to rozdanie z dzisiejszej sesji, które zabiło mój wynik - zamiast skończyć na +1BB, to mam wynik -1BB.
      Tak w ogóle, to na KK mam prawię największa stratę (większa ma tylko AQo), więc jest co poprawiać.
    • marcinshark
      marcinshark
      Brąz
      na forum od: 12.03.2009 Posty: 1 257
      więc jak tracisz na KK musisz używać statystyk i już będziesz wiedział, kto z jakim zakresem gra 3bet i mocniej
    • cyphr
      cyphr
      Brąz
      do statystyk trzeba bazy, a jak się zaczyna gre, to nie zawsze sa dane
      mam PT3, ale jeszcze słabo mi idzie wysuwanie wniosków na podstawie statystyk
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Generalnie well played. Na NL2 gramy straight ahead i jeżeli mamy taką możliwość to wsuwamy stack na preflopie. 4-bet i call na push jest tutaj bardzo dobrym zagraniem i nic tutaj nie zmieniamy. KK to drugi najmocniejszy układ na preflopie, więc jak nie stackować się z tym, to z czym?

Pozdrawiam.
    • cyphr
      cyphr
      Brąz
      jak nie stackować się z tym, to z czym?

Oczywiście z tym, co miał przeciwnik (AA). Mam nadzieję, że w dłuższym okresie czasu AI na preflopie z KK jednak będzie zagraniem dla mnie opłacalnym.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Będzie, i to na pewno. ;) Póki nie ogarniasz statystyk to stackuj się z KK+.
      Co do używania statystyk, to na filmikach tych najbardziej podstawowych rusher88 omawia co znaczą podstawowe statystyki. Możesz też zobaczyć jak ich używa. Ponadto dużo tematów już na ich temat było na forum. No i czytaj oceny cudzych rąk, zobaczysz często też analizę na podstawie statystyk.