[NL2-NL16] QQ nl10

• c0ur493
      c0ur493
      Brąz
      na forum od: 10.07.2008 Posty: 562
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      MP1 (Hero):
      $10.00
      MP2:
      $12.37
      MP3:
      $10.00
      CO:
      $10.00
      BU:
      $6.75
      SB:
      $12.37
      BB:
      $10.00
      UTG2:
      $10.55

Preflop: Hero is MP1 with Q, Q.
      UTG2 folds, Hero raises to $0.40, MP2 folds, MP3 raises to $1.20, 3 folds, BB calls $1.10, Hero calls $0.80.

Flop: ($3.65) 5, 5, 3 (3 players)
      BB checks, Hero checks, MP3 checks.

Turn: ($3.65) 3 (3 players)
      BB bets $2.00, Hero calls $2.00, MP3 folds.

River: ($7.65) 2 (2 players)
      BB bets $3.60, Hero calls $3.60.

Final Pot: $14.85.

przeciwnicy unk
  • 10 odpowiedzi
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      Imo zagrane poprawnie. Na takim boardzie ciezko zrzucic OP kiedy wyplacaja Ci sie 66-JJ
    • zagi11
      zagi11
      Srebro
      na forum od: 14.04.2010 Posty: 599
      witam

ja bym tutaj raczej rozwazyl fold preflop

masz 2 unkow , jeden cie 3 betuje z pozycja nad toba, drugi bez pozycji sprawdza
      jest spora szansa ,ze ktorys ma to AA,KK

ja bym sobie odpuscil

pozdrawiam
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      Ja chyba troche podkolorowalem to 66-JJ:D
    • MuskTfujWruk
      MuskTfujWruk
      Brąz
      na forum od: 11.12.2009 Posty: 1 210
      MP3 - AK , AQ - jesli troche bardziej loose
      z BB to zyebana sprawa imo bo moze miec to AA KK a Ty pokonujesz co najwyzej JJ ?
    • Beret
      Beret
      Brąz
      na forum od: 22.09.2007 Posty: 17
      Fold PF do 3beta z QQ na unka? Srsly? Przecież on równiez dobrze może tego 3beta grać z AK, nawet z AQ..
    • deq69
      deq69
      Brąz
      na forum od: 09.05.2010 Posty: 367
      Napisane przez zagi11
      witam

pozdrawiam
      ja tutaj sprawdza kazdego poketa na złapanie seta, z QQ postfop gram nadal gdy nie ma overkart

Tutaj 3 beta robi MP3 a BB tylko caluje, Mp3 odpuszcza agresje na flopie pewnie z nietrafionym AK ,BB przy bierności MP3 może grać dalej steal lub poket TT+, więc bijemy TT i JJ i bluffy a jesteśmy z tyłu przeciw AA i KK.
      Na river jednak MP3 uderza ponownie jednak bet w pół puli ja też bym sprawdził

Pozdrawiam
    • MuskTfujWruk
      MuskTfujWruk
      Brąz
      na forum od: 11.12.2009 Posty: 1 210
      Napisane przez deq69
      Napisane przez zagi11
      witam

pozdrawiam
      ja tutaj sprawdza kazdego poketa na złapanie seta, z QQ postfop gram nadal gdy nie ma overkart

Tutaj 3 beta robi MP3 a BB tylko caluje, Mp3 odpuszcza agresje na flopie pewnie z nietrafionym AK ,BB przy bierności MP3 może grać dalej steal lub poket TT+, więc bijemy TT i JJ i bluffy a jesteśmy z tyłu przeciw AA i KK.
      Na river jednak MP3 uderza ponownie jednak bet w pół puli ja też bym sprawdził

Pozdrawiam
      nie zgodze sie tylko z tymi blefami ... nei blefowalby znowu na riverze
      bijemy to TT i JJ a przegrywamy z AA , KK

ogolnie rzecz biorac zagralbym tak samo
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 129
      Siema!

Z tym QQ w zalozeniu preflop, to grasz pod seta, czy jako over pare tez chcesz grac swoja reke??

Check flop mi sie mocno tu nie podoba.
    • c0ur493
      c0ur493
      Brąz
      na forum od: 10.07.2008 Posty: 562
      normalnie to zrzucam QQ na 3bet ale ten gosc z mp3 za czesto 3betowal a tego drugiego nie ocenilem na AA albo KK tylko nizszego pocketa dlatego postanowilem sprawdzic i rozgrywac te QQ jako overpare tez i zobaczyc jak sie akcja rozwinie, board wydal sie bezpieczny ale A lub K by mi zepsul akcje dlatego trzeba bylo betowac flop, chcialem w miare tanio dojsc do showdownu zeby nie stakowac sie tu z ovepair a jesli by spadl A albo K to bym foldowal
    • Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      na forum od: 06.10.2008 Posty: 7 483
      Napisane przez c0ur493
      normalnie to zrzucam QQ na 3bet ale ten gosc z mp3 za czesto 3betowal dlatego postanowilem sprawdzic i rozgrywac te QQ jako overpare tez, board wydal sie bezpieczny ale A lub K by mi zepsul akcje, chcialem w miare tanio dojsc do showdownu jesli by nie spadl A albo K
      co do oceny MP3 to spoko ale ty wogole nie bierzesz pod uwage calla BB - call do 3bet na raise z MP1 OOP!! to smierdzi szczurem jak z nie otwieranej przez rok ladowni!

gram jak zagi11 sugeruje, FOLD wlasnie dlatego ze NA UNKA. alternatywa to 4bet push i modlitewny szept "oby foldnal albo mial AK"

jesli call to tylko pod seta, jak nie zobacze na flopie Q to dla mnie insta ch/f