[NL100+] 77

• lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($100)
      BB ($122)
      UTG ($110)
      Hero ($130)
      CO ($101)
      BTN ($321)

Dealt to Hero 7:club: 7:diamond:

UTG raises to $3.50, Hero calls $3.50, fold, fold, fold, fold

FLOP ($8.50) T:club: Q:club: A:heart:

UTG checks, Hero checks

TURN ($8.50) T:club: Q:club: A:heart: 2:diamond:

UTG checks, Hero bets $6, UTG folds

Hero shows 7:club: 7:diamond:
      PFR early 11 overall 20/16 cbet flop 67 cbet turn 58 c/r overall flop 15% c/r as PFR flop 0

Generalnie w trakcie gry spojrzałem na c/r overall stad tez taki a nie inny tok myslenia majac teraz statystyke c/r as PFR zagrałbym inaczej.
      Nie chcialem betowac na flopie bo trafia on w zakres PFR i spodziewalem się w momencie gdy on gra check, ze czesto moge dostac c/r. To jest dobry board do cbetu z air z tego samego wzgledu co wyzej wiec spodziewałem się, że jesli on gra check to albo własnie dla indukcji blefów albo ma cos w stylu KQ,QJ i bedzie grał x/c. W momencie kiedy on nie gra betu na turnie czego spodziewam się od zakresu z ktorym miał grac c/r oraz Qx widzę u niego 99-22,T9s,98s jako zakres z UTG ktory nie trafia tego boardu i rozchodzi się o to, że bijemy 66-33/98s czyli 40 kombinacji a bija nas 99-88/T9s czyli 15 kombinacji, czy warto wiec zamieniac 77 w blef czy lepiej check back i brac free SD.
  • 4 odpowiedzi
    • hellYeahEnT
      hellYeahEnT
      Brąz
      na forum od: 28.03.2008 Posty: 4 864
      Ja betuje flopa od razu zeby byc zbalansowanym, ale pomijajac kwestie balansingu to jezeli chcesz blefowac na turnie to musisz tez poprawic na riverze pamietaj o tym. W tym spocie wyrzucamy lepsze rece betujac - wiec ja bym betowal :D
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Mi sie to podoba. Ja tutaj tez gram check z Q, czesto z Tx, Kx etc., wiec o balans sie nie boje. Jezeli on gra check z intencja c/f, to i tak to zrobi. Gralbym tez check z KJ, bo jezeli on nie cbetuje, to raczej nic nie ma, co nam moze grozic.

Dla mnie nice hand i well played, mozna nie raz tez grac check/check i zobaczycz SD, bo bije cie niewiele z jego checking-range a outow tez nie ma zbyt wiele.
    • RockyRaccoon
      RockyRaccoon
      Black
      na forum od: 11.11.2008 Posty: 2 420
      Bet turn+river jak rozumiem bo sam bet turn dla mnie ma sensu.
      Ja wolę bet flop+turn+river (zeby wyrzucic 90% jego zakresu) albo check to showdown.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Yep, turn + river.