[NL20-NL50] 24s nl20

• Simcio
      Simcio
      Brąz
      na forum od: 06.09.2010 Posty: 333
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      Hero ($26.38)
      BB ($20)
      UTG ($10.94)
      UTG+1 ($42.91)
      UTG+2 ($23.44)
      MP1 ($20.32)
      MP2 ($34.11)
      CO ($26.99)
      BTN ($7.78)

Dealt to Hero 2:spade: 4:spade:

UTG calls $0.20, UTG+1 calls $0.20, fold, fold, fold, fold, fold, Hero calls $0.10, BB checks

FLOP ($0.80) 7:diamond: 6:spade: A:spade:

Hero checks, BB checks, UTG checks, UTG+1 bets $0.20, Hero calls $0.20, BB folds, UTG folds

TURN ($1.20) 7:diamond: 6:spade: A:spade: 9:spade:

Hero checks, UTG+1 bets $0.20, Hero raises to $0.90, UTG+1 raises to $1.60, Hero calls $0.70

RIVER ($4.40) 7:diamond: 6:spade: A:spade: 9:spade: J:spade:

Hero bets $0.20, UTG+1 raises to $5, Hero folds

UTG+1 wins $4.56

93/30/1.8 vpp/prf/agr
      Problematyczna dla mnie ręka. Easy complete na SB. Call na taki niski bet na F. I teraz kompletuje się mój flush. Nie chciałem leadować bo wyglądałoby to ewidentnie na skompletowany kolor.. ale czy mój ch/r jeszcze nie wygląda groźniej ? Dostaję mini (3bet?) i postanawiam callować ( chyba najgorsza opcja). Nie chcę zrzucać ale nie czuję się mocno aby 4betować to. na T zabija mi akcje karta. Chociaż usłyszałem opinię, że z takim fishem powinienem wrzucić na T
  • 4 odpowiedzi
    • pankarek
      pankarek
      Brąz
      na forum od: 20.02.2009 Posty: 1 281
      Ale zajebisty :)

Wciskasz turn. Na river każde :spade: , albo zabije Cie akcję, albo będziesz zdominowany. A taki Jak będzie miał J+ w :spade: callnie i tak turn.

Odnoście c/r czy lead turn. Myślę, że nie ma większego znaczenia, ale składam się ku leadowaniu.

EDIT: Jednak jest znaczenie :D LEADUJESZ koniecznie zwróć uwagę na jego agresję :)

pzdr !
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Przede wszystkim dopełnianie z SB wydaje mi się weak. Przeciwko takim graczom nie masz żadnego FE, 42s bardzo rzadko będzie coś tutaj trafiać, a jeśli tak to gra bez pozycji będzie utrudniona. Wyrzucam tutaj takie handy do mucka.

As played call na Flopie jest standardem, masz fd przeciwko oponentowi grającemu any2, dlatego też drawujesz tak naprawdę tutaj do monstera i nigdy nie będziesz się przejmował wyższym flushem u niego. Z tego też powodu uważam, że Turn jest błędem - trzeba tutaj wrzucać stacka. Spójrz jak to wygląda z jego perspektywy, on przecież może mieć tutaj jakieś two pair albo seta i w ten sposób się zachowywać, albo po prostu szaleć w ten sposób z nfd i wysoką kartą w pikach. Z pewnością tutaj przede wszystkim betuje Turna, a na jakikolwiek rise robie rerise, a w przypadk tej klasy oponenta od razu wrzucam all-in, bo on nigdy nie sfolduje tutaj czegoś mocniejszego od bottom two pair.

Pozdrawiam
    • Simcio
      Simcio
      Brąz
      na forum od: 06.09.2010 Posty: 333
      A jakbyś spojrzał na jego betsizing ? Ok, zgodzę się, że broni się przed tym FD i ma wysokiego pika. Ale dlaczego taki miniraise ?! Nie jest to oznaka mocy w jakimś stopniu ? Chociaż jest fishem więc racja, że powinienem to wrzucić. Dziękuję
    • pankarek
      pankarek
      Brąz
      na forum od: 20.02.2009 Posty: 1 281
      Napisane przez Simcio
      A jakbyś spojrzał na jego betsizing ? Ok, zgodzę się, że broni się przed tym FD i ma wysokiego pika. Ale dlaczego taki miniraise ?! Nie jest to oznaka mocy w jakimś stopniu ? Chociaż jest fishem więc racja, że powinienem to wrzucić. Dziękuję
      Jak to nie powinieneś wrzuć? Powinieneś tylko turn. A U TAK słabych graczy nie przejmuj się bet sizingiem. Ten koleś to jakaś tragedia i może grać minraize "bo tak"