[NL20-NL50] AK nl25

• krisowo1
      krisowo1
      Global
      na forum od: 02.09.2009 Posty: 1 129
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      UTG2 (Hero):
      $25.00
      MP1:
      $36.69
      MP2:
      $14.40
      MP3:
      $24.75
      CO:
      $7.22
      BU:
      $53.03
      SB:
      $26.50
      BB:
      $25.00

Preflop: Hero is UTG2 with A, K.
      Hero raises to $1.00, MP1 calls $1.00, 6 folds, 5 folds, 4 folds, 3 folds, 2 folds, BB folds.

Flop: ($2.35) A, K, J (2 players)
      Hero bets $1.68, MP1 calls $1.68.

Turn: ($5.71) 9 (2 players)
      Hero bets $3.75, MP1 calls $3.75.

River: ($13.21) Q (2 players)
      Hero checks, MP1 bets $6.27, Hero folds, MP1 gets uncalled bet back.

Final Pot: $13.21.
      <br />
      <b>Notice</b>: Undefined index: resultBB in <b>/var/www/v4.main/v2010.11/html/cache/smarty/templates_c/%%ED/EDB/EDB54A5B%%hand_history_ajax.html.php</b> on line <b>138</b><br />

13/11 af1.7 (af river 0)
      ftcbet 0% wts 24% - 250 rąk

Przeciwnik wydaje się dość myślący, ale nie rozumiem jego linii w tym rozdaniu i nie wiem jak powinienem zachować się na river. Jedyny sensowny układ który widzę u niego przy takim małym gapie to TT. Dodam że oponent ma 8% 3betu więc raczej z utg premium by nie slowplayował.

Przy jego pasywności wydaje mi się, że na river nie ma sensu betować bo nie dostanę akcji od słabszej ręki..
  • 5 odpowiedzi
    • pankarek
      pankarek
      Brąz
      na forum od: 20.02.2009 Posty: 1 281
      Zajebiście ciężkie rozdanie.

Jednak gram check/call takiego beta. Za często tu dostaniesz bluff od jakiś busted fd :spade: czy tam AQ, AJ. Do beta ~9$ chyba folduję.

Nie widzę u niego ŻADNEGO T, a na pewno nie TT, już bardziej ATs coldcallowane PF.
      QT też odpada, za mały gap + pasywność postflop.

No more ideas.
    • krisowo1
      krisowo1
      Global
      na forum od: 02.09.2009 Posty: 1 129
      Napisane przez pankarek
      Za często tu dostaniesz bluff od jakiś busted fd :spade:
      Właśnie nie jestem pewny tego czy tak pasywny przeciwnik może mnie zablefować na river.

Nie wiem też czy ten bet jest dla value czy jest to próba taniego blefu?
    • pankarek
      pankarek
      Brąz
      Nie jest, aż taki super pasywny + mała próbka.

Dawno odszedłem od statów AF i dlatego średnio wiem jaka to agresja.
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Trudna ręka, ponieważ cięzko tutaj ustalić, co przeciwnik może mieć grając tak wąskim zakresem i zarazem betując River. Nie widzę możliwości, żeby on dociągnął z TT do Rivera kiedykolwiek. nie wydaje mi się też, żeby callował tutaj ATs na podbicie z UTG. To jest chyba jedyna ręką, jaką należy tutaj rozważyć. Bo tak samo QQ nie sprawdzi tutaj 2 barreli.

Zastanawiam się, czy on może mieć tutaj AA/KK i Ciebie nie 3betować ze względu na fakt, że jesteś UTG? Wydaje mi się to realne przy jego AF i myślę, że on czasami będzie miał tutaj zarówno AK jak i AA/KK, które właśni zagra beta w ten sposób. Po 2 barrelach nie wydaje mi się, żeby on kiedykolwiek odważył się zabetować tutaj z czymś słabszym. Konkluzja jest taka, że jednak trzeba foldować, bo nie wierzę, zeby on z tak dobrym sd value jak AJ czy AQ tutaj był na tyle wyrafinowany, żeby zamienić rękę w blef.

Pozdrawiam
    • pankarek
      pankarek
      Brąz
      Wybrałeś sobie godziny do oceny rąk :D

Do założyciela wątku. Jak Ci się chce znajdź mi jeszcze opencall. Strasznie mały gap więc pewnie jakiś znikomy, ale mnie męczy ta ręka ;]