[NL20-NL50] KQ nl50 @

• czak2
      czak2
      Brąz
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Full Tilt - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

CO: $100.45
      Hero (BTN): $52.00
      SB: $53.65
      BB: $57.90
      UTG: $55.75 17/14/3 36h
      MP: $72.50

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has K:diamond: Q:heart:

UTG raises to $2.00, fold, fold, Hero calls $2.00, fold, fold

Flop: ($4.75, 2 players) 5:heart: 7:diamond: A:club:
      UTG checks, Hero checks

Do puki nic o nim nie wiem nie chce grać tu bet/f zbyt często dostane ch/r czy jakiś dziwny ch/c.

Turn: ($4.75, 2 players) J:spade:
      UTG checks, Hero checks

tutaj po 2x ch od niego powinienem to już betować dostaje dodatkowe equity on nie repuje Ax tylko jakieś słabe pp/air które może zrzucić do mojego beta.

River: ($4.75, 2 players) Q:club:
      UTG checks, Hero bets $2.00, UTG raises to $10.50, Hero calls $8.50

Po tym jak trafiam gram vbet dostaje raise i chyba to jest snap call?? On nie repuje totoalnie nic bije mnie praktycznie tylko str8.

A on często może tak zagrać bo ja grając ch/ch/bet też nie repeuje nic mocnego więc on często zamienia tu swoje air w blef.
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Call preflop taki sredni. Koles wyglada na duzego nita i raisuje UTG. Mysle, ze wole 3betowac albo pasowac.

Na flopie po jego checku stawiam go na jakims pp, moze slabym Ax (nie wiem czy takie w ogole raisuje utg). Dlatego betowanie nie ma sensu. Koles na pewno nie pasuje nic lepszego. Poza tym masz najlepsze king high, czyli sd value z ktorym mozesz spokojnie checkdownowac.

As played turn to ciagle check. Gosc nie spasuje niczego z czym pot controlowal. Jak checkniesz flopa to po to, zeby checkdownowac.

Na riverze maly bet jest OK, ale do check/raisa skladam sie instantowo. Po prostu nie mysle, zeby 17/14 blefowal kiedykolwiek w ten sposob.

Nie wiem dlaczego mialby tez zamieniac cos w blef zamiast callowac ?