[NL2-NL16] KTo NL4

• foleq90
      foleq90
      Brąz
      na forum od: 28.07.2010 Posty: 257
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      UTG1:
      $8.25
      UTG2:
      $5.63
      MP1:
      $4.00
      MP2:
      $4.00
      MP3:
      $4.18
      CO:
      $4.55
      BU:
      $2.12
      SB:
      $4.24
      BB (Hero):
      $6.54

Preflop: Hero is BB with T, K.
      7 folds, SB calls $0.02, Hero raises to $0.20, SB calls $0.16.

Flop: ($0.4) K, 7, T (2 players)
      SB bets $0.19, Hero raises to $0.60, SB raises to $1.01, Hero calls $0.41.

Turn: ($2.42) A (2 players)
      SB bets $2.30, Hero calls $2.30.

River: ($7.02) A (2 players)
      SB checks, Hero checks.

Final Pot: $7.02.

Limp z SB wydaje mi się słaby i mając KT spokojnie go przebijam, korzystam też z tego, że mam pozycję nad przeciwnikiem.
      Na flopie trafiam dwie pary z możliwym drawem do koloru, więc raisuje jego przebicie i dostaje mini raise, więc go sprawdzam.
      Na turnie dostaje Asa serce co uważam za dobrą kartę dającą mi więcej outów. Linia przeciwnika w miniraise na flopie i teraz bet w pule na turnie wydał mi się słaby, więc go spokojnie sprawdziłem. Chociaż mogłem wejść allin, bo i tak zostało mu 0,7$~, jednak chciałem zobaczyć co stanie się na riverze...

Czy dobrze to rozegrałem?
  • 1 odpowiedź
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Zagrałeś tutaj słabo. Na preflopie podbicie oczywiście było jak najbardziej poprawne i to nie ulega wątpliwości. Na dobrym dla siebie flopie dostajesz donka. Masz 2 najwyższe pary i w zasadzie bije cię tutaj 77 i jedna kombinacja TT. Ty bijesz każde Kx, T7, monster drawy lub też same drawy. Jak widzisz większość range, które bijesz wciąż może się poprawić, dlatego nie chcesz dawać przeciwnikowi darmowych kart do drawowania. Powinieneś bronić się przed drawami i wyciągać value od gorszych rąk. Powinieneś 4-betować. Call na ten 3bet był słaby. Co do gry na turnie to już tutaj nie widzę słabszych rąk, które tutaj betują, więc ten call przy takiej karcie na turnie był błędem.

Pozdrawiam.