[NL2-NL16] Nl 10 Kk

• Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      na forum od: 04.03.2010 Posty: 2 114
      Full Tilt - $0.10 NL - Holdem - 8 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG+1: $10.17
      MP: $11.69
      MP+1: $10.00
      CO: $2.82
      BTN: $9.75
      Hero (SB): $15.97
      BB: $9.80
      UTG: $10.00

Hero posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has K:spade: K:diamond:

UTG raises to $0.40, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $1.40, fold, UTG calls $1.00

Flop: ($2.90, 2 players) 5:diamond: Q:spade: 7:spade:
      Hero bets $2.00, UTG raises to $8.60 and is all-in, fold

biorac pod uwage podbicie z UTG i to ze mam K w spades nie widze tutaj by przeciwnik gral tak z AKs, obstawiam go na seta QQ badz AA, pare razy nadzialem sie juz swoim missreadem i zestackowaniem sie z overpair na seta badz dwie pary, zauwazylem ze na FTP top pair gra sie bardzo pasywnie prawie nigdy nie dostajesz raise na Cbet a jedynie call na NL10
  • 3 odpowiedzi
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 132
      Hey!

Ale to jest 3betowana pula. Tutaj ludzie troche inaczej reaguja z TPTK, niz w regulanie podbitej puli, gdzie maja jeszcze duzo stacka za soba. W kazdym razie, skoro nie widziesz tu drawa u niego, to po co cbetowac flop, skoro masz zamiar foldowac na raise. Masz INFO ( w sensie wiesz ), ze on AQ tylko sprawdza na flopie, a nie gra shove? Jesli nie wiesz, to graj tu check i daj mu zabetowac to TPTK, czy te JJ/TT czy co on tam jeszcze trzyma. Bo jesli Ty cbetem wyrzucasz JJ i pochodne ( czyli slabsze rece ), a na raise jestes zawsze fold, to jaki sens ma cbet? Rownie dobrze moglbys cbetowac tutaj A7o.
    • Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      na forum od: 04.03.2010 Posty: 2 114
      czyli po Cbecie we 3betowanej puli tutaj zawsze powinienem pojsc all-in? Chyba ze board bylby z asem wtedy to zmienia postac rzeczy, w innym wypadku tak jak pisales check/call gdy wiem ze zabetuje AQ..
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 132
      Znaczy nie do konca tak. Jesli masz w zamiarze cbet/fold po tym jak 3betujesz KK i nie masz stolu A high, ktory Ci zabija, to jakie value jest w cbecie? OK, on moze sprawdzic tutaj AQ, ale tak samo QQ czy AA, wiec srednio wiesz co dalej -> ale raiseowac tez moze wszystkie te rece - wiesz, ze nie bedzie raiseowal tu AQ? Nie wiesz, wiec ciezko tu cos zalozyc. Stad na dobra sprawe zamieniasz reke w bluff. Ja nie moge polemizwac z Toba nad tendencjami limitow na jakims roomie, bo jej nie znam, moge sie oprzec tylko na tym co mowisz, a skoro jest jak piszesz, to dla mnie to jest c/x flop.