[NL20-NL50] AKs NL25 rush

• andrzej5
      andrzej5
      Brąz
      na forum od: 06.02.2009 Posty: 430
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      Hero ($25.35)
      BB ($22.77)
      UTG ($9.15)
      UTG+1 ($11.21)
      UTG+2 ($26.33)
      MP1 ($29.63)
      MP2 ($25)
      CO ($33.04)
      BTN ($52.05)

Dealt to Hero K:heart: A:heart:

fold, fold, fold, fold, fold, CO raises to $0.75, fold, Hero raises to $2.75, fold, CO calls $2

FLOP ($5.75) K:diamond: T:spade: 5:spade:

Hero bets $4.75, CO calls $4.75

TURN ($15.25) K:diamond: T:spade: 5:spade: J:spade:

Hero bets $12, CO raises to $24, Hero calls $5.85 (AI)

RIVER ($50.95) K:diamond: T:spade: 5:spade: J:spade: 9:club:

Poprawnie czy check/fold na turnie?
  • 5 odpowiedzi
    • HandOnFire
      HandOnFire
      Platyna
      na forum od: 01.01.2009 Posty: 1 210
      A.Grochowski to Twoj nick ? :) btw ja raczej odpuszczam tutaj turna nie widze tutaj rak od ktorych wyciagniesz value a czesto obserwuje na rushu nl25 bo tez to gram, ze ludzie graja zasada call10 wiec w jego rangu widze praktycznie sety
    • andrzej5
      andrzej5
      Brąz
      Na rushu też często sprawdzają z jakąkolwiek parą aż do river z nadzieją trafienia seta.Jak tak teraz patrzę to on tu może też mieć ręce typu KQ,KJ,KT,AQ.Praktycznie nie ma rąk które bije.A jakbym miał zagrać gdyby na turnie J spadł w innym kolorze?.A co do nicka to mam Naruto9009
    • HandOnFire
      HandOnFire
      Platyna
      na forum od: 01.01.2009 Posty: 1 210
      podasz gg ? wymienimy sie spostrzezeniami ? :)
    • andrzej5
      andrzej5
      Brąz
      wysłałem pm
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Cieżko ocenić sytuację nie wiedząc z jakim typem oponenta mamy do czynienia. W 3betowanej puli TPTK na takim boardzie to jest oczywiście easy value bet. Myślę, że on na Turnie (jeśli jest agresywny) może grać tutaj semiblefa z QQ i drawem do koloru oraz jakimś AJ + nfd. Wiadomo, że może mieć JJ albo AQ, ale zeby ocenić co zrobić na Turnie, trzebaby spojrzeć w jego statsy fold to c-bet in 3bet pot oraz rise c-bet Turn. W momencie, kiedy on nie lubi foldować do c-betów próbując często kraść pulę na Turnie to możesz mieć tutaj najlepszą rękę czasami. Jeśli zaś jest to konserwatywny przeciwnik to nie wyjdaje mi się, żeby na nasz check tutaj kiedykolwiek betowal jeśli nie będzie miał mocno. Betując tutaj Turna commitujesz się z pulą tak naprawdę i niezależnie co się stanie dalej już nie ma od niej ucieczki. Czy warto to robic? Jeszcze raz polecam zajrzeć w liczby i chyba granie z HUDem ułatwi Ci generalnie podejmowanie decyzji w takich oraz wielu innych spotach.

Pozdrawiam