[NL2-NL16] Qq Nl5

• Mocnym
      Mocnym
      Brąz
      na forum od: 24.04.2010 Posty: 3 678
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

CO ($5.48)
      Button ($2.85)
      Hero (SB) ($5.20)
      BB ($11.17)
      UTG ($14.69)
      UTG+1 ($4.03)
      MP1 ($7.61)
      MP2 ($5)
      MP3 ($1.73)

Preflop: Hero is SB with Q, Q
      2 folds, MP1 calls $0.05, 1 fold, MP3 calls $0.05, CO calls $0.05, 1 fold, Hero bets $0.35, 1 fold, MP1 calls $0.30, MP3 calls $0.30, 1 fold

Flop: ($1.15) K, 10, K (3 players)
      Hero checks, MP1 bets $1.10, 1 fold, Hero folds

Total pot: $1.15 | Rake: $0.05
  • 6 odpowiedzi
    • marcinshark
      marcinshark
      Brąz
      na forum od: 12.03.2009 Posty: 1 257
      możesz śmiało więcej podbic pre flop, masz tu familiade
      podbijasz 4bb + 3bb za limperów + 2 do 3 bb za gre bez pozycji
      na flopie masz raczej obowiązkowy cbet 2/3 puli, nadal masz sporo outów
    • gaijin69
      gaijin69
      Brąz
      na forum od: 31.03.2010 Posty: 1 231
      Hej,

Jeżeli standardowo podbijasz za 4BB +1BB/limp, to możesz tutaj spokojnie podbić do 40 centów, doliczając jeszcze jedno BB, bo jesteś bez pozycji.

Flop spada dość nieciekawy. Fajnie by było, gdybyś miał jakieś staty przeciwników.

Masz rękę z showdown value, więc granie tutaj cbetu jest niefajne. Ja bym tutaj zagrał c/c, bo właśnie nie widząc cbetu zaatakować mogą niższe pockety. Ten bet zresztą wygląda tak, jakby MP1 miał jakieś 77-99 i bardzo chciał wyrzucić drawy i overkarty, które nie trafiły. Dlatego tutaj bym sprawdził i zobaczył, co przyniesie turn. Jeśli na turnie znowu pojawiłby się taki wysoki bet, to już raczej byłby izi fold.
    • gaijin69
      gaijin69
      Brąz
      Napisane przez marcinshark
      na flopie masz raczej obowiązkowy cbet 2/3 puli, nadal masz sporo outów
      Ja tu widzę tylko 2 outy (plus ewentualnie kolejne króle), a bet moim zdaniem zależy od tego, kogo mamy w rozdaniu. Jaki masz plan jak dostaniesz raise? Od kogo chcesz ciągnąć value? Nie widzę opcji, żebyś wyrzucił jakiegokolwiek króla, a słabsze ręce pewnie zrzucisz, z wyjątkiem FD. Za to o wiele częściej możesz tu wyindukować bet od niższych par czy dziesiątek.
    • marcinshark
      marcinshark
      Brąz
      na forum od: 12.03.2009 Posty: 1 257
      na takim flopie wole grac b/f niż c/c, a napewno nie c/f
      10 nie będzie tu raisowała nie mówiąć o niższych pocketach
    • gaijin69
      gaijin69
      Brąz
      Napisane przez marcinshark
      na takim flopie wole grac b/f niż c/c, a napewno nie c/f
      10 nie będzie tu raisowała nie mówiąć o niższych pocketach
      Żebyś się kiedyś nie zdziwił ;)
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 128
      Hey!

Gdyby to byl HU, to bym obieral linie bet/fold flop i c/c turn, bo wiem ze dostane floata, ale tutaj HU nie mamy. Check/call mi sie podoba, ale nie vs MP1, ale vs MP3 ( chcoiaz to tez ma swoje minusy, bo MP1 ma jeszcze akcje po nas i moze tu pushowac, ale za to mamy ez fold flop ), bo MP1 betuje w tym spocie majac nasz check i goscia za soba! Wiem malo kiedy ma tu bluff, czesciej widze tutaj KX.

Zostaje nam c/f albo b/f flop, no i tutaj mozna sie wahac, ale mysle ze bet/fold bedzie tu OK, mimo ze zamieniamy reke prawie zawsze w bluff, bo ja mocno overreprezentujemy. Oni tutaj moga ez foldowac nizsze pockety, widzac cbet w 2 graczy. Nie mniej na turn zakladam c/x nie c/f, kiedrujac sie sizingiem/timingiem itd.