[NL20-NL50] Ak sqeeze NL50

• hoolender
      hoolender
      Brąz
      na forum od: 30.08.2008 Posty: 514
      Full Tilt Poker, $0.25/0.50 No Limit Hold'em Cash Games, 9 Players
      Hand Converter by Pokerhand.org

Board:
      UTG: $50
      UTG+1: $49.50
      MP1: $61.40
      MP2: $43.05
      MP4: $37.25
      CO: $51
      Button: $47.30
      SB: $68.05
      BB: $56.55

Dealt to BB A:heart: K:diamond:

Pre-flop:
      (2 folds), MP1 raises to $2, (3 folds), Button calls $2, SB calls $1.75, BB raises to $10, (1 folds), Button calls $8, SB calls $8

Flop: ($32.50) A:club: 2:heart: T:spade: (3 Players)
      SB bets $58.05 and is all-in, BB ??
      Właściwie to unk 32/5 po 60 rekach agresja na flopie to jakies 2,5
      Nie wiem czy on takim betem chce swojego seta wrzucić, czy mnie wyblefować. Trochę głupi sposób na rozgrywanie seta. Bardziej obstawiałbym go na AK, AQ, AJ ale rzecz jasna moge sie mylić. 2 pary raczej nie wchodzą w grę.
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Ja myślę, że on najczęściej może mieć właśnie tutaj jakieś vurnable hands, typu A2s albo nawet ATs patrząc na jego luźny styl. Tak jak mówisz, sety nie mają tutaj żadnej potrzeby na tak szybką grę, a on może sobie myśleć, że każdy broadway zabija mu akcję, jeśli ma AT, albo w ogóle każda karta jeśli ma A2. Agresja 2,5 i wyrwa VPiP/PFR raczej nie zapowiadają tutaj zbyt częstych blefów, dlatego jestem w stanie zrzucić w takim spocie TPTK mimo, ze bardzo rzadko mi się to zdarza. Ten typ oponenta gra zazwyczaj w check/call mode i tutaj myślę, że będziesz pokonany, bo nie wydaje mi się, zeby kiedykolwiek AQ/AJ w ten sposób grało, tylko starało się dociągnąć rękę do sd dosyc tanio.

Pozdrawiam