[NL2-NL16] KK Nl25 Sh

• ztn555
      ztn555
      Global
      na forum od: 16.05.2007 Posty: 576
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      BB:
      $30,82
      MP3:
      $24,98
      BU:
      $3,36
      Hero:
      $35,64
      MP2:
      $19,56
      SB:
      $24,71

0,10/0,25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.8 by www.pokerstrategy.cc.

Preflop: Hero is CO with K:club: , K:spade:
      MP2 calls $0,25, MP3 calls $0,25, Hero raises to $1,00, 4 folds, MP3 calls $0,75.

Flop: ($2,60) 8:club: , 5:spade: , K:heart: (2 players)
      MP3 checks, Hero checks.

Turn: ($2,60) 4:club: (2 players)
      MP3 checks, Hero checks.

River: ($2,60) J:diamond: (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $34,64 (All-In), MP3 raises to $23,98 (All-In).

Final Pot: $61,22

Specjalnie dalem all-in na koncu zeby myslal ze blefuje i jak zobaczylem ze mnie sprawdzil to bardzo sie ucieszylem ze wyszla mi ta zagrywka :D
  • 9 odpowiedzi
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      Szczerze mówiac taki slow play byłby dla mnie ryzykowny...co prawda flop zbyt groznie nie wyglądał , aczkolwiek ja i tak bym betował żeby gość za darmo tych kart nie oglądał bo mogłes tak samo sie na tym przejachac co i wygrać...

On chyba na końcu pomyslał ze nic nie masz i chcesz krasc pota ale musze przyznać ze ze sosobu w jaki rozgrywał raczej nie miał pary, ale raczej jakies Ax wiec sprawdził ola liczac na high card win co dla mnie jest szaleństwem przy takim pocie i takim becie :)

Ale wygrana znaczna :P
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      zazwyczaj nikt nie bedzie sprawdzal takiego allina jak w puli jest 10BB, na dluzsza mete bedziesz tylko tracil na value
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Brak conitbeta na flopie i do tego in position, śmierdzi trochę na monstera. ;) A tak poza tym, to Mimz już chyba wszystko wytłumaczył... Pozdrawiam :)
    • ztn555
      ztn555
      Global
      na forum od: 16.05.2007 Posty: 576
      Original od Mimz
      zazwyczaj nikt nie bedzie sprawdzal takiego allina jak w puli jest 10BB, na dluzsza mete bedziesz tylko tracil na value
      Zgadzam sie, dlatego to byl moj 1 i jedyny all in na 200 rozdan przy tym stole. Dodam jeszcze ze przeciwnicy z pewnoscia zauwazyli ze jak cos mam to zawsze podbijalem maksymalnie 2/3 puli badz o pule. Do tego pare rozdan przed tym gdzie dostalem KK zrobilem cbeta i wlasnie ten sam koles na riverze spasowal i napisal ze ma tylko pare 99 a ja przejelem 6$ z puli i mu pokazalem ze wykiwalem go z totalnie beznadziejna reka 25 :P . Dlatego takim zagraniem chcialem wymusisc na nim aby sprawdzil myslac ze blefuje i mam nadzieje ze udalo mi sie wymusic ten ruch poprzez moj image na stole, czytanie gry itp. a nie liczac na fart ze wejdzie, bo do tej pory gral bardzo rozwaznie i z pewnoscia nie wszedl by z taka suma majac pare 88 jak na stole lezy K i J gdyby nie mial pewnosci ze blefuje :P Tylko szkoda ze sie pomylil :D
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      No to gratuluje umiejętności czytania gry - na tym właśnie polega gra w pokera - oby tak dalej ;) Pozdrawiam :)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Bardzo źle zagrany hand. Sytuacja taka sama niemalże jak w:

http://www.pokerstrategy.com/wbb_pl/thread.php?threadid=1044

więc nie będę się rozpisywał tyle co tam. Po pierwsze cbet jest konieczny, nie po to, żeby straszyć przeciwnika, czy coś w tym stylu, ale po to, żeby budować pota, a budujesz pota, żeby wygrać więcej z monsterem oraz aby przeciwnikowi - gdy callnie - było trudniej foldować później, a co za tym idzie, abyś razobił więcej. Po drugie, ileż to ja razy widziałem układ w stylu backdoor flush, albo runner runner str8. Człowieku, ja bym Cię bez żadnych problemów callnął z 67o po becie z CO 1$ i twoja radość na river, gdybyś sprawdził mojego OLA trwałaby najwyżej 0,5s, bo pokazałbym Ci str8 i plułbyś sobie w mordę, że mi dałeś za darmo do niego dobrać. Set jest monsterem, ale też przegrywa! Pokaże Ci co się dzieje z takimi kolesiami:

Table Jackpot #1305301 (No DP) (Real Money)
      Seat 5 is the button
      Total number of players : 6
      Seat 3: darkone6663 ( $0 USD )
      Seat 6: TomV1 ( $21.97 USD )
      Seat 5: fizoloff ( $32.21 USD )
      Seat 1: MAKAPOB9mm ( $35.26 USD )
      Seat 2: fatolly ( $17.60 USD )
      Seat 4: SPikeStaAr18 ( $47.87 USD )
      TomV1 posts small blind [$0.10 USD].
      MAKAPOB9mm posts big blind [$0.25 USD].
      ** Dealing down cards **
      Dealt to fizoloff 6:spade: 5:heart:
      fatolly folds.
      SPikeStaAr18 folds.
      fizoloff raises [$1 USD]
      TomV1 calls
      MAKAPOB9mm folds.
      ** Dealing Flop ** 4:club: , 3:club: , A:heart:
      TomV1 checks.
      fizoloff bets [$2 USD] - TYPOWY CBET I BET NA DRAWA Z ZAMIAREM ZABRANIA POTA.
      TomV1 calls [$2 USD].
      ** Dealing Turn ** 2:spade:
      fizoloff bets [$10 USD] - OVERBET BO BYŁEM PRZEKONANY, ŻE ZBIERA DO FLUSHA PO JEGO CALL NA FLOPIE
      TomV1 is all-In.
      fizoloff calls [$7.97 USD] - EZ CALL
      ** Dealing River ** 7:heart:
      fizoloff shows 6:spade: , 5:heart: a straight Three to Seven.
      TomV1 doesn't show A:diamond: , A:spade: three of a kind, Aces.

fizoloff wins $41.69 USD from the main pot with a straight, Three to Seven.

Conclusion is - SLOWPLAY NEVER PAY!

Bo gdy nawet wygrasz, nie zabierzesz tyle ile mogłeś zabrać, a jak przegrasz, to przegrasz na własne życzenie, bo dałeś dobierać za darmo karty.

Pozdro
    • qqryq
      qqryq
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 449
      W sumie to zastanawiam się kto zagrał gorzej w tej Twojej ręce Fizoloff. :P

Edit: Aaa.. jak złapałeś strita już na turnie to ok. :D
    • axeld333
      axeld333
      Brąz
      na forum od: 17.05.2007 Posty: 463
      MP3 checks, Hero bets $34,64 (All-In), MP3 raises to $23,98 (All-In).

raises???? przeciez dal mniej niz 34 - to byl zwykly call nie?
      cos te konwertery świrują ostatnio...
    • macromia
      macromia
      Brąz
      na forum od: 04.02.2007 Posty: 1 619
      przeważnie jest napisane raises tu all-in jeśli klikniesz guzik all-in, więc to nie konwerter :P