[NL2-NL16] AA nl2 (4 z 4)

• cyphr
      cyphr
      Brąz
      na forum od: 22.07.2010 Posty: 225
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP2:
      $0.87
      MP3:
      $5.23
      CO:
      $3.05
      BU:
      $1.93
      SB:
      $2.73
      BB (Hero):
      $2.03

Preflop: Hero is BB with A, A.
      MP2 calls $0.02, MP3 raises to $0.30, CO raises to $3.05(All-In), 2 folds, Hero calls $2.01(All-In), MP2 folds, MP3 calls $2.75.

Flop: ($8.16) Q, 4, 8 (3 players)

Turn: ($8.16) 8 (3 players)

River: ($8.16) 6 (3 players)

Final Pot: $8.16.

Nic nie wiem o przeciwniku.
  • 7 odpowiedzi
    • marcinshark
      marcinshark
      Brąz
      na forum od: 12.03.2009 Posty: 1 257
      :f_thumbsup: spoks
      zawsze dążysz do allin preflop z AA, a tu sam się wystawia
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      Rozdanie roku :D Co cie bije na preflopie?:D
    • arkadiusz582
      arkadiusz582
      Brąz
      na forum od: 21.12.2009 Posty: 1 142
      myślę że on mógł wrzucić tutaj to rozdanie na poważnie :D ponieważ sam osobiście słyszałem jak początkujący gracz chwalił się spasowaniem asów po paru all inach pre flop w cash games :D
    • cyphr
      cyphr
      Brąz
      Racja, wrzucenie rozdania bez sensu, rozegranie jest oczywiste. Nawet wrzucanie rozdań na forum nie idzie mi za dobrze, nie mówiąc o grze.
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      spokojnie. Właśnie o to chodzi żebyś się nauczył jak grać, gdzie szukać błędó. Jeżeli musisz się upewnić że grasz dobrze to wrzucaj nawet oczywiste rozdania.
      Pamietaj że żaden z nas nie urodził się mistrzem a i wielu z nas nigdy nim nie zostanie.
      proponuje po każdej sesji (na koniec dnia) wrzucać 5 wygranych i 5 przegranych rąk, a szybko zobaczysz poprawę.
      I nie bój się pytac. Nawet jak ci się wydaje że pytanie jest durne to i tak je zadaj.
      Pozdrawiam
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Wrzucaj rozdania na forum, a to pozwoli ci lepiej grać. Tutaj akurat troszkę nie najlepsze rozdanie wstawiłeś, ponieważ na preflopie asy to nuts i nie ma opcji, żeby to zrzucić, ponieważ jesteś lepszy vs każda ręka. Co za tym idzie na ten push mamy call all day long niezależnie na kogo gramy. Po prostu zawsze w longrunie jesteś ahead.

Pozdrawiam.
    • cyphr
      cyphr
      Brąz
      Mam sporo materiału do analizy, na razie gotowe ponad 40 rozdań z potem co najmniej 150 BB. Na początek skupię się na rozdaniach, które najbardziej wpływają na bankrolla. AA i tak z reguły ten problem nie dotyczy, bo najczęściej jak mam taką rękę, to cały stół pasuje.
      Na dzisiaj przygotowałem 7 rąk KK, gdzie popełniam chyba najwięcej błędów. Dzięki bardzo za pomoc i do zobaczenia wieczorem. :)