[NL2-NL16] AKo NL4

• naches90
      naches90
      Brąz
      na forum od: 30.07.2010 Posty: 4
      Known players:
      Position:
      Stack
      MP3:
      $5,51
      Hero:
      $6,04

0,02/0,04 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.88 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with A:heart: , K:club:
      MP2 folds, MP3 calls $0,04, Hero raises to $0,20, 3 folds, MP3 calls $0,16.

Flop: ($0,46) T:spade: , 7:diamond: , 5:spade: (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $0,32, MP3 calls $0,32.

Turn: ($1,10) 9:heart: (2 players)
      MP3 checks, Hero checks.

River: ($1,10) K:diamond: (2 players)
      MP3 bets $1,05, Hero calls $1,05.

Final Pot: $3,20

Results follow (highlight to see):
      MP3 shows trójka, piątki (5h 5d)
      Hero shows (Ah Kc)

MP3 wins with trójka, piątki (5h 5d)

sprawdzony blef, na turnie nie buduje puli, nie mam zreszta czego ochraniac za bardzo, na riverze sprawdzam zaklad liczac ze przeciwnik blefuje lub podbija ewentualnie z Kx
  • 1 odpowiedź
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Na flopie nie przepadam za cbetem, ponieważ wyrzucasz jedynie jakieś broadway typu QJ albo KJ. Rzadko kiedy mocne ręce a rywal może sprawdzić bardzo często ze względu na strukturę boardu i potem np. wyrzucić Ciebie na river.

Ja bym grał check behind, potem można sprawdzić na turnie i odpuścić na blank river.

Tak jak zagrałeś, to na turnie na pewno nie cbetuje ponieważ on ma jakieś Tx/7x czasami 5x i jeszcze pozostają drawy typu 98/86/FD a większość z tego zakresu ponieważ rywal jest fiszem.

Na river nie jestem szczęśliwy, ale calluje ponieważ czasami może mieć missed FD/KQ. Tak naprawdę on będzie tam vbetował głównie dwie pary typu KT/T9/97 albo QJ a rzadziej AT, tym bardziej z tym sizingiem. Dlatego raczej nie jestem szczęśliwy, ale próbuję bluffcatchować...