[NL2-NL16] AA nl10

• pablo07j
      pablo07j
      Brąz
      na forum od: 25.01.2010 Posty: 137
      Known players:
      Position:
      Stack
      CO:
      $10,00
      Hero:
      $11,11

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.74 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:spade: , A:heart:
      4 folds, CO raises to $0,40, Hero raises to $1,00, 2 folds, CO calls $0,60.

Flop: ($2,15) T:diamond: , A:diamond: , J:spade: (2 players)
      CO checks, Hero bets $1,20, CO calls $1,20.

Turn: ($4,55) 9:diamond: (2 players)
      CO bets $3,20, Hero calls $3,20.

River: ($10,95) 5:club: (2 players)
      CO bets $4,60 (All-In), Hero folds, CO gets uncalled bet back.

Final Pot: $10,95

Tutaj zagrałem troche za nisko na flopie powinno byc z 2 dolary . Wydawało mi sie ze ma on tak betuje kolor który doszedł na turnie a na river mój set sie nie ulepszył do fulla i spasowałem go
  • 4 odpowiedzi
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      na forum od: 08.08.2008 Posty: 803
      za nisko pf, za nisko na flopie, na turnie musisz sobie odpowiedzieć czy on jest w stanie tutaj grać bluff bet np z jednym , jeżeli tak to grasz reise a jeżeli widziałeś, że taką linią gra tylko to co reprezentuje to masz fold, on nie daje Ci tym betem pot odds do callowania, a wygląda na takiego u którego Twoje IO nie jest jakieś wysokie po sparowaniu boardu.
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      Pomimo takiej gry ze strony przeciwnika nie zrzucilbym seta Asow w 3betowanej puli : O
    • pablo07j
      pablo07j
      Brąz
      na forum od: 25.01.2010 Posty: 137
      Sprawdziłem na turnie bo myślę ze by się i tak zestakował ze mną przy sparowanym boardzie a miał jeszcze prawie pół stacka wiec sprawdzenie było opłacalne
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Siema

Na flopie preferuje wiekszy cbet (~$1.5) a na turnie wszystko zalezy od przeciwnika, ktory tutaj akurat jest dosc rozgarniety i nie wydaje mi sie, zeby kiedykowliek betowal tutaj cos gorszego niz strit/kolor. Znajda sie overplayowane 2pairs, ale to rzadkosc. Matematycznie dostajesz 28% a masz 20% equity zakladajac, ze jestes behind-> fold > call turn. Na glebszych stackach mialbys lepsze implied oddsy, ktore usprawiedliwialyby call ale na 19/16 abc-taga po sredniej probce z tym WTS/W$SD folduje turn.

Pozdrawiam