[NL20-NL50] Nl50 KQ

• PMplast
      PMplast
      Brąz
      na forum od: 04.11.2009 Posty: 2 196
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      MP1:
      $85.35
      MP2:
      $60.50
      MP3 (Hero):
      $170.60
      CO:
      $44.50
      BU:
      $24.25
      SB:
      $63.90
      BB:
      $50.75

Preflop: Hero is MP3 with Q, K.
      MP1 raises to $1.50, MP2 folds, Hero calls $1.50, CO calls $1.50, BU folds, SB calls $1.25, BB folds.

Flop: ($6.5) J, 9, 4 (4 players)
      SB checks, MP1 checks, Hero bets $4.00, CO folds, SB folds, MP1 calls $4.00.

Turn: ($14.5) T (2 players)
      MP1 checks, Hero bets $10.00, MP1 calls $10.00.

River: ($34.5) 8 (2 players)
      MP1 checks, Hero bets $20.00, MP1 raises to $69.85(All-In), Hero calls $49.85.

Final Pot: $174.2.

Na stole mam dosc luzny agresywny image, sporo 3betuje, 4betuje, floatuje, kradne niechciane pule itp Dostaje coraz więcej akcji.

MP1 to spory fish z buddy list na ktorego poluje.

PF sprawdzam, poniewaz chce ogladac flopy z takimi kartami vs on.

na flopie mam second nut fd+inside, mysle ze warto tu podbic
      osiagam sukces fish zostaje w rozdaniu a ja dostaje swojego outa, easy vbet.

Z czym on mnei moze c/r na river? jest troche stiltowany, QJ dostaje strita,moim zdaniem taka gra idealnie pasuje do QdJx,strity razcej by sie nie odezwaly, chociaz z fishem nigdy nic nie wiadomo

Co myslicie Panowie?
  • 3 odpowiedzi
    • LICHYMAX
      LICHYMAX
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 418
      Co do rozegrania postflop nie ma sie do czego przyczepić. Rozegrałbym to identycznie vs fish to poprostu bajka. Jedyne co cie bije to oczywiście flush z flopa ale nie ma mowy o fold na riverze.

Mam pytanie o preflop. Jeżeli MP1 jest fishem to dlaczego go nie izolujesz?
      Co prawda jeżeli callnie to nie wiele sie zmieni ale jeśli sie odwinie masz izi fold.

Generalnie well played :s_cool:
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Flop i Turn raczej standardowy. Granie takich rąk przeciwko słabym i w dodatku stiltowanym graczom na pewno jest +EV. Warto też pamiętać, że jeśli my nie połkniemy rybki, to zrobi to jakiś inny regulars przy stole, dlatego mając gwarancje, że przeciwnik będzie popełniał karygodne błedy, warto grać nawet spekulatywne ręce.

Z czym on może tutaj ch/r River? Jeśli masz agresywny image a on jest wyprowadzony z równowagi, tudzież zabrałeś mu jakąś pulę i szykuje jakąś prywatną vendettę to myślę, że busted drawy tutaj betują oraz sporo randomowych kombinacji, które po prostu myślą sobie, że dla Ciebie ten board wygląda super groźnie i gość będzie myślał, że zmusi Cie do foldu. Oczywiście raz na jakis czas trafi sie flush z Flopa, ale nie widzę tutaj możliwości foldowania.

Pozdrawiam
    • PMplast
      PMplast
      Brąz
      na forum od: 04.11.2009 Posty: 2 196
      Dzięki, umocniliście mnie w przekonaniu, że bet/call > bet/fold river w tym przypadku.

Oczywiście kretyn pokazał Ad3d :facepalm: