[NL2-NL16] Kk Nl5

• Dinopo
      Dinopo
      Brąz
      na forum od: 28.10.2009 Posty: 1 265
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      BB:
      $10.00
      UTG2:
      $5.00
      MP1:
      $8.00
      MP2:
      $3.18
      MP3 (Hero):
      $14.72
      CO:
      $5.04
      BU:
      $5.24
      SB:
      $4.78

Preflop: Hero is MP3 with K, K.
      UTG2 folds, MP1 raises to $0.10, MP2 folds, Hero raises to $0.30, 4 folds, MP1 raises to $2.00, Hero folds, MP1 gets uncalled bet back.

Wiec..... tutaj zastanawialem sie sporo , az mi sie powlaczaly sitouty na innych stolach... kilka rak wczesniej skosilem od niego pule spora... jakos komicznie zagral... raise A9s z Co i potem ostro betowal misnietego.
      Problem , ze zauwazylem , ze te wszystkie rece , A9 / AK / QQ betowal przewaznie standardowo.. , a tu byl minraise + overbet. Mogl byc zly za ostatine zagranie.. ale nie potrafilem tego callnac. Z KK trace wiecej niz 30 (bo rake ^^) , z AA wiadomo... z QQ widzialem , ze podbijal normalnie...
      Co myslicie?
  • 6 odpowiedzi
    • grzechu216
      grzechu216
      Brąz
      na forum od: 02.09.2010 Posty: 204
      wcześniej z QQ podbijał normalnie ale wcześniej nie skosiłeś od niego sporej puli :D a teraz jest wściekły i nawet z QQ tak podbija :D
      Ja bym zagrał fold na twoim miejscu
    • Mocnym
      Mocnym
      Brąz
      na forum od: 24.04.2010 Posty: 3 678
      A ja bym tutaj wsadził stacka i rozkoszował się boardem. Jeżeli tylko mam okazję, to z KK stackuję się zawsze, choćby nie wiem co. Źle robię?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Ja bym to pushował. Równie dobrze gość mógł zacząć tiltować. Skoro to słąby gracz, tak jak mówisz, a do tego skosiłeś go wcześniej. Może i miał to AA, ale jeśli KK tu zrzucasz, to co, od tej pory chcesz z nim grać tylko z AA?

Inna sprawa, że jesteście na deepach, trochę wariancja skacze, no ale cóż, EV+ to EV+.
    • Dinopo
      Dinopo
      Brąz
      na forum od: 28.10.2009 Posty: 1 265
      Na deepach b.rzadko widze kogos kto wchodzi KK all-in pre... a jesli tak jest nadziewa sie zawsze na AA....
      Nigdy nie widzialem tutaj zeby KK trafilo na cos innego... wiec nie rozumiem jakby to moglobyc EV+

Co do gry nie mowie , ze to slaby gracz... przejrzalem historie jego zagran i nigdzie nie znalazlem jakiegos slabego spota pozatym ze mna.

edit before posted : raz widzialem jak KK trafilo na AK , ale ten z AK mial 2 dolce...
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Na deepach b.rzadko widze kogos kto wchodzi KK all-in pre... a jesli tak jest nadziewa sie zawsze na AA....
      Jakbyś miał tylko na AA trafiać, to super. Zauważ, że to nie on wchodzi AI, tylko Ty, więc nie możesz zakładać z góry, że ma AA jeśli jeszcze nie wykonał ruchu. Tak więc większość czasu grając na jego range zgodnie z Twoją teorią dostaniesz fold od niego. A czasami trafisz jednak na coś innego niż AA, a i z AA czasami wygrasz.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hey!

Zalozenie jest proste -> jesli skladasz KK na 4bet, to callujesz OR i tyle, bo 3bet/fold z KK jest ultra weak i nie powinienes tak grac. Jesli grasz 3bet, to do 0,4$ i raczej sie stackujesz pf, bo jesli nie... to czytaj wyzej. Po linii widac ze gosc jest raczej na lekkim tilcie, wiec mysle ze broke pf nie jest najgorszy, no ale jesli sie bales, to pozostaje call pf...