[NL20-NL50] QQ nl30

• pankarek
      pankarek
      Brąz
      na forum od: 20.02.2009 Posty: 1 281
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.30(BB) Replayer
      SB ($31.89)
      BB ($75.05)
      UTG ($39.95)
      UTG+1 ($9)
      Hero ($41.52)
      MP1 ($29.55)
      MP2 ($28.20)
      MP3 ($45.84)
      CO ($47.70)
      BTN ($12.78)

Dealt to Hero Q:spade: Q:club:

fold, fold, Hero raises to $1.20, fold, fold, fold, fold, fold, fold, BB raises to $3, Hero calls $1.80

FLOP ($6.15) 2:heart: 9:diamond: 5:spade:

BB bets $3.30, Hero raises to $8, BB calls $4.70

TURN ($22.15) 2:heart: 9:diamond: 5:spade: 8:heart:

BB checks, Hero checks

RIVER ($22.15) 2:heart: 9:diamond: 5:spade: 8:heart: A:diamond:

BB bets $14, Hero ???

VPIP 29 PFR 12 WTS 26 AFq 33 AFq R 25 3bet 4.7 3bet z BB 8
      Ftcbet 3betpots : 30%(16)

Huh no to zaczynamy.
      Preflop raczej standard nie da rady tego sfoldować a 4betem się izoluję na KK+. Spada niski flop i jedyne co widzę z jego range co trafiło to MOOOOOOOOŻE 99. Gram raise cbet ze względu na chęć budowania puli i w pewnym sensie protection na jakieś K albo A na T. Gdy dostaję call na takim flopie widzę tylko : 99,TT,JJ,KK,AA. Nie chcąc się wyizolować na premium gram check behind w celu ograniczenia puli. Na river niestety spada overcard...

Jednak czy widzicie tutaj jakieś Ax ??? Ja nie widzę żadnego MOOOOOŻe AA. Chciałbym wiedzieć czy tutaj sprawdzacie normalny bet w 2/3 puli?

Wyjściowo gość betnął 4$ i pokazał JJ, ale daje tu inną sytuację
  • 5 odpowiedzi
    • LICHYMAX
      LICHYMAX
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 418
      Ciężka sprawa. Nie wiem czy pomógłby tu AF river. Gość na solidnego nie wyglada ale totalnym fishem też nie jest. Równie dobrze może mieć tu TT ale nie możesz wykluczyć top range. Ja tu raczej sie zrzucam
      pozdr
    • pankarek
      pankarek
      Brąz
      A jaki widzisz top range z A który calluję flopa? Bo ja żaden, tylko AA. KK nie będzie nigdy betowało na R, ze względu na showdown value.
    • LICHYMAX
      LICHYMAX
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 418
      Uważam że nie możesz wykluczyć u niego AK. Patrząc z jego perspektywy.
      Reisuje cie na preflopie i nie dostaje shove wiec wyklucza u ciebie AA KK. Próbuje wypchnąć cie na flopie ( powinien spasować po reisie ale... a noż )
      Przeczekany turn . Dostaje bonusa na riverze wiec betuje.
      Może to troche naciagane ale mozliwe.
      Jestem ciekaw co trener na to
    • pankarek
      pankarek
      Brąz
      Nie ma szans, żeby on tu drałował do 6 outów. Tak to widzę, ale chętnie przeczytam opinie innych
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Sposób w jaki to rozdanie jest rozegrane sugeruje, że przeciwnik ma tutaj AA. Myślę,że on callował flopa bojąc się seta i chciał tanio dociągnąć do showdownu swoją rękę. W momencie, kiedy on calluje rise na takim Flopie, to w jego range zostają tylko TT+, nie ma mowy o żadnych AK jak na moje oko. Zauważ, że on gra 29/12, czyli jest pasywnyi prawdopodobnie jego 3betting range jest tutaj ultra mocny (z tego też powodu wolę call z QQ niż 4bet na takiego oponenta). River to imo fold, on po Twoim ch/r nie odważyłby się tutaj betować jakiegoś pp typu JJ/KK ze względu na strach przed kolejnym wyskokiem agresji z Twojej strony itd.

Pozdrawiam