[NL20-NL50] T8s NL50 3bet pot deep

• maxxiseek
      maxxiseek
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 1 736
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($57.66)
      BB ($46.86)
      UTG ($53.25)
      UTG+1 ($38.38)
      UTG+2 ($49.50)
      Hero ($78.27)
      MP2 ($26.13)
      MP3 ($47.88)
      CO ($62.46)
      BTN ($142)

Dealt to Hero T:club: 8:club:

fold, UTG+1 calls $0.50, fold, Hero raises to $2.25, fold, fold, fold, BTN raises to $5.25, fold, fold, fold, Hero calls $3

FLOP ($11.75) 9:diamond: J:diamond: 6:club:

Hero checks, BTN bets $8, Hero calls $8

TURN ($27.75) 9:diamond: J:diamond: 6:club: 4:club:

Hero checks, BTN checks

RIVER ($27.75) 9:diamond: J:diamond: 6:club: 4:club: 3:club:

Hero bets $21, BTN raises to $92, Hero calls $44.02 (AI)

Villain: 20/7/1.8 3bet 7 80h Próbka może niezbyt wymierna, ale widać tendencję do 3betowania z BTN bo wynosi 3/9.

Pre decyduje się na call. Mam rękę z potencjałem+jego przebicie jest bardzo niskie i jestesmy na srednich deepach. Na flopie jedynie ch/c mojego oesd. Na turnie łapię fd, ale nie chce się tutaj stackować i kolejny raz ch/calluje. Na R mój układ jest dosyć ukryty. Rzadko zostanę obstawiony na flusha, bo jest on runnerem. Drawy się nie uzupełniły i mogę być tutaj obstawiony bardzo często na zwykły blef. Co o tym sądzicie?
  • 4 odpowiedzi
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Dla mnie fold pre-flop. Ciezko to zagrac OOP dlatego jeszcze bardziej sklaniam sie ku foldowi. Po flopie juz wydaje sie ok.
    • pankarek
      pankarek
      Brąz
      na forum od: 20.02.2009 Posty: 1 281
      Ja w ogóle tego nie podbijam z tej pozycji chyba, że UTG+1 to fish z VPIP 35+, a za mną ciasno.

A na 3bet OOP to już w ogóle :)
    • maxxiseek
      maxxiseek
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 1 736
      Raz na kiedyś otworzę sc z utg, ale ostatnio jestem często light 3betowany i chciałbym troszkę nad tym popracować. Moj fold to 3bet wynosi 75. Jak wy sobie z tym radzicie?
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Za Foldem pre przemawia fakt, że UTG+1 nie ma tutaj pełnego stacka, przez co Twoja ręka traci na wartości, bo w większości przypadków będziesz potrzebował z nią FE trafiając swoje mocne układy dość rzadko. Na 100bb deep sc's dopiero są moim zdaniem dobrą ręką do rozgrywania ich przeciwko luźnym i pasywnym graczom, gdyż dopiero wtedy w razie trafienia zwraca nam się inwestycja.

Folduję tutaj również do 3beta ze względu na brak pozycji. Granie takiej ręki IP jeszcze przejdzie, ale tutaj liczysz w zasadzie tylko na drawy (ofc tripsy czasem), a rozgrywanie ich bez pozycji jest dosyć trudne, co doskonale widać w tym rozdaniu. Jeśli decydujesz się na linię ch/c z drawem to pozostaje Ci tak samo checkac Turn. Jako, że przeciwnika nie grasz za dobrze, to preferuję raczej taką linię niż ch/r Flop i bet Turn. River to easy wrzut, on może z łatwością mieć tutaj seta, którego uważa za monstera.

Pozdrawiam