[NL20-NL50] nl25 ak

• LICHYMAX
      LICHYMAX
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 418
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $25,32
      MP2:
      $19,96
      BU:
      $25

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.87 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG2 with A:heart: , K:heart:
      UTG1 folds, Hero raises to $1,00, MP1 folds, MP2 raises to $1,75, 2 folds, BU raises to $7,25, 2 folds, Hero raises to $25,32 (All-In), MP2 folds, BU calls $17,75 (All-In), Hero gets uncalled bet back (All-In).

Flop: ($52,10) Q:diamond: , 6:heart: , 3:heart:
      Turn: ($52,10) 3:club:
      River: ($52,10) J:club: (2 players)

Final Pot: $52,10

Results follow (highlight to see):
      Hero shows (Ah Kh)
      BU shows dwie pary, asy i trójki (As Ac)

BU wins with dwie pary, asy i trójki (As Ac)

Czy po takim mocnym przebiciu preflop stakowanie sie AKs jest OK. I czy brac pod uwage MP2 po tym co zagral. Może to był miss click z jego strony
  • 2 odpowiedzi
    • pankarek
      pankarek
      Brąz
      na forum od: 20.02.2009 Posty: 1 281
      BU wydaje się być dobrym graczem. Podaj jeszcze 3bet.

Biorąc pod uwagę 3bet od MP2, który wygląda od takich fishy dość mocno i reakcję dobrego BU na to grałbym fold pre. On wie, że to będą często QQ+ u MP2, więc nie zagra tak bez premium

Max co tutaj mogłeś mieć to flipa w/g mnie
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Pamiętaj, że kiedy podbijasz z UTG Twój range jest znacznie mocniejszy niż z innych pozycji, dlatego tez trzeba respektować 3bety od przeciwników, a na tych stawkach szczególnie. Dla mnie to jest easy fold pre (nie wiesz co ma MP2, a ten rise BU wygląda super mocno i jemu nie przeszkadza już specjalnei czy Ty sie odwiniesz AI), dlatego nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek granie tutaj shove było +EV, jeden z nich na bank ma AA/KK, jesli nie dwóch.

Pozdrawiam