[NL20-NL50] JJ 4bet pot Nl25

• Groszkin
      Groszkin
      Brąz
      na forum od: 10.04.2008 Posty: 399
      Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 920586
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BTN: $25.65
      SB: $25.00
      BB: $17.50
      UTG: $25.35
      Hero (MP): $25.35
      CO: $25.35

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP with J :club: J :diamond:
      UTG raises to $0.75, Hero raises to $2.60, 4 folds, UTG raises to $5.75, Hero calls $3.15

Flop: ($11.85) 7 :club: A :spade: K :diamond: (2 players)
      UTG bets $2.75, Hero calls $2.75

Turn: ($17.35) K :heart: (2 players)
      UTG bets $5.88, Hero folds

Dziwne to było z jego strony. Na flopie postawiłem go na 99-TT. Uznałem, że jeżeli zagra check turn i check river, to zagram bluff za trochę więcej niż pół puli. Wydaje mi się jednak że trafił Asy albo królem i starał się wyciągnąć jak najwięcej.

jego staty to
      21/20/agresja 15.5/ 3bet 4.8 rąk 276
  • 2 odpowiedzi
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Generalnie nie jestem fanem Twojej zagrywki pre-flop. Jaki przeciwnik ma raise under the gun? Jak czesto pasuje do 3betow? Jak czesto 4betuje? Nawet bez tych informacji mozna moim zdaniem zalozyc, ze 21/20 ma dosc waski opening range utg. Jego 4bet stat pewnie tez nie jest zbyt duzy biorac pod uwage, ze 3betuje 4.8% handow (to niezbyt aggro stat).

Staraj sie praktycznie nie miec 3bet/calling ranga. Jezeli chcesz 3betowac to powinienes czuc sie komfortowo all-inujac nad 4betem. Jezeli tak nie jest (a pewnie na tego przeciwnika tak nie jest) to powinienes po prostu flatnac jego open. Sytuacja oczywiscie zmienia sie gdybys byl CO vs BTN albo SB vs BB, jednak mysle, ze flat>3bet UTG vs MP na tego konkretnego przeciwnika.

As played, callowanie 4beta nie jest zbyt hot. Nie napisales ile % gosc otwiera utg, ani ile 4betuje, wiec ciezko powiedziec.

As played, fold flop. Przeciwnik prawdopodobnie ma bardzo silny 4betting range, prawdopodobnie nigdy nie 4betuje 99-TT. Za to na pewno mozesz w jego pf rangu ujac AK+ QQ+

Callowanie z intencja turnowania tego JJ w blef jest naprawde spewy. Chcesz blefowac przeciwnikow w sytuacjach, w ktorych ich range jest slaby, a nie gdy maja praktycznie same big handy.
    • Groszkin
      Groszkin
      Brąz
      na forum od: 10.04.2008 Posty: 399
      dzięki za feedback.

Nie lubie zagrania flat call pf z JJ, ponieważ nie chce wpuścić dużo ludzi do rozdania. Jeżeli spada niski flop, to muszę callować i to mi się nie podoba.

TT i JJ zazywczaj 3betuje pf.

Jeżeli otwiera 20% rąk to myślę, że dużo spasuje po 3becie. Do 4beta nawet tak małego powinienem się złożyć, zbieranie pod seta nie ma sensu??