[NL20-NL50] AJ nl25 oop

• Groszkin
      Groszkin
      Brąz
      na forum od: 10.04.2008 Posty: 399
      Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 920574
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (BB): $25.00
      UTG: $48.06
      MP: $53.58
      CO: $32.70
      BTN: $41.04
      SB: $15.50

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with J :diamond: A :club:
      1 fold, MP raises to $0.75, 2 folds, SB calls $0.65, Hero calls $0.50

Flop: ($2.25) 6 :spade: A :spade: 5 :diamond: (3 players)
      SB checks, Hero bets $1.50, MP calls $1.50, SB folds

Turn: ($5.25) 9 :diamond: (2 players)
      Hero bets $3.48, MP calls $3.48

River: ($12.21) 3 :heart: (2 players)
      Hero bets $6, MP calls $6

tak jak teraz na to patrzę, to powinien grać chyba c/f na river. Nie było wiele asów, które były gorsze, a on ewidentnie takiego reprezentował,

staty przeciwnika:
      19/14/0.8 agresja na river 0.0 po 240 rękach.

Taki gość jeżeli nie ma nuts straight na river, co w takim momencie kompletnie nie jest w jego range, gra check behind.
  • 3 odpowiedzi
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ja nie lubie grac AJo bez pozycji na takiego nita. Za czesto jestesmy zdominowani. Ja preferuje sqz/fold na preflopie z ta reka.

As played nie bardzo widze, czemu cbetujesz flop. On jest pasywny, odczekaj, czy on betuje czy nie i wyciagnij z tego informacje. Jak betujesz, nie wiesz, czy on w ogole jest w stanie sprawdzic tutaj KK/QQ na flopie, czy od razu folduje.

A jak on gra check, to wiesz, ze ma slaba reke. As played to river jest c/f, bo tylko AT cie sprawdzi co bijesz, a nawet nie zawsze, po za tym same lepsze rece, bo on gorszych asow nie otwiera.
    • Groszkin
      Groszkin
      Brąz
      na forum od: 10.04.2008 Posty: 399
      Ja nie lubie grac AJo bez pozycji na takiego nita. Za czesto jestesmy zdominowani. Ja preferuje sqz/fold na preflopie z ta reka.

Po obejrzeniu paru twoich filmikow z Gomorem zaczalem grac luzniej, luzniej betowa leadowac i raisowac. Wyciagnalem z tego mnostwo value, i bardzo dzięki za te filmiki.

Wczesniej absoultnie gralem w takiej sytuacji 3bet, jednak teraz to ograniczylem (byc moze niepotrzebnie) Staram sie grac jakies 40% tej sytuacji 3betem i 60% call, dlatego, że 3betujac praktycznie zadna gorsza reka mnie nie sprawdza, oczywiscie czesto zgarne pule cbetem, ale czesto robi sie z tego duzy pot a wtedy rzadko bede lepszy.

Zauwazylem jednak ze jak gram call pf i c/c flop i check turn i c/c river to bardzo czesto wyciagam wiecej value z gorszych asow albo tez innych gorszych ukladow. Oczywiscie to w momencie jak trafie J lub A. Czasami na suchym bordzie zagram c/r, oczywiscie biorac pod uwage statystyki przeciwnika.

Co myslisz o tym?
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ogolne przemyslenia sa ok, problem w tym, ze grasz na nita, ktory sam nie bedzie siebie czesto valuetownowal z AT tutaj. A gorszych Ax u niego per default nie widze. Nie wiedzac, czy on potrafi tutaj raisowac w ogole Axs, to jak napisalem, wole sqz > fold > call.

Jest jakis filmik ze statusem platynowym, jak wyciagac value z pasywna gra i to napewno ma jeszcze swoja wartosc, tym bardziej, ze gra sie stala dosc agresywna na dzien dzisiejszy. Wtedy c/c takich rzeczy jest spoko.

Uznalbym to za lepsze, jezeli koles otwiera z CO i ma 22/19 staty, bo tam ma tez gorsze Ax i gorsze Jx i wiecej blefow i semiblefow.