[NL20-NL50] QJ Nl25 oop bluff

• Groszkin
      Groszkin
      Brąz
      na forum od: 10.04.2008 Posty: 399
      Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 920565
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

CO: $31.35
      BTN: $27.10
      SB: $25.05
      Hero (BB): $28.72
      UTG: $27.05

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with Q :heart: J :heart:
      1 fold, CO raises to $0.75, 2 folds, Hero calls $0.50

Flop: ($1.60) 6 :diamond: J :diamond: 3 :spade: (2 players)
      Hero checks, CO bets $1.25, Hero calls $1.25

Turn: ($4.10) 7 :spade: (2 players)
      Hero checks, CO bets $3.25, Hero calls $3.25

River: ($10.60) K :diamond: (2 players)
      Hero bets $6.50, CO requests TIME, CO calls $6.50

Stawiałem go na waleta, pary 66+, raczej regularny TAG, mam na niego ponad 3k rąk, uznałem, że moja linia idealnie pasuje pod trafionego flusha i blefowałem reprezentując kolor. Gość był dość tight 20/17/ Aggr 3.0
  • 6 odpowiedzi
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Ok, a teraz wypisz jakie ręce z zasięgu solidnie wyglądającego CO wyrzucisz swoim blefem?
    • Groszkin
      Groszkin
      Brąz
      wszystkie pary które nie trafiły seta, może asy, ale raczej nie :P
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Preflop mozna tak grac napewno na tego zawodnika.

Postflop dla mnie to nigdy nie jest c/c + c/c + donk, bo doslownie nic nie reprezentujesz. Ja tutaj zawsze raisuje moj air na ciebie, bo nic nie bedziesz mogl callowac.

Zauwaz, ze jezeli on ma air, to folduje pewnie, a lepszej reki nei folduje, gorsza nie sprawdza, wiec sens twojego betu jest... no nie ma po prostu :p.

c/c + c/c + c/f na ten river i nice hand.
    • Groszkin
      Groszkin
      Brąz
      Zauwaz, ze jezeli on ma air, to folduje pewnie, a lepszej reki nei folduje, gorsza nie sprawdza, wiec sens twojego betu jest... no nie ma po prostu :p.

To co piszesz ma sens ;) , ale ja tutaj probuje wyrzucic lepsze rece reprezentując Flush, co wydaje mi sie mozliwe, czy na takich stawkach ludzie nie graja czesto c/c i lapiac kolor/strita leaduja w przeciwnika???

Kolezka mial seta i prawie go nie zrzucil. Moim zdaniem to byla dobra proba blefu, ale sie nie udala...? :facepalm:

Przekomarzam sie tutaj troche, ale mam nadzieje, ze to rozumiesz i ze taki jest cel tego co tu wlasnie robimy :)
    • misiek8585
      misiek8585
      Brąz
      na forum od: 13.02.2009 Posty: 106
      Ty tutaj nigdy nie masz flusha, bo raisowałbyś go lub seta na F lub T, więc nie repujesz nic tak naprawdę i tak jak napisał Ninjai, każda lepsza ręka od Twojej TP sprawdza, każda gorsza pasuje.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Inaczej mowiac: Nawet jakbys tutaj c/c nie raz FD typu Axs, co sadze, ze jest dobre, lub jakies SC, broadwaye etc. ktore nie maja potrzeby c/r, to wciaz sadze, ze twoja reka tutaj czesciej jest zdefinowana na jakis PP lub Jx przez co przeciwink z masa air w swoim zasiegu bedzie sie nie raz staral blefowac tutaj.

Jak on ma tutaj AK, to tez sadzi, ze ma vbeta, wtedy o wiele lepiej reprezentujesz flusha c/r tutaj. Innymi slowami, jego betting-range tutaj gra o wiele gorzej na ciebie niz jego calling-range, ktory gra perfekcyjnie.

Np. c/c tutaj z AdXx, na riverze masz super spot do bluff c/rShip, bo wygladasz tylko i wylacznie na nutsy a blokujesz NFD.

Twoja linia dla mnie wyglada dokladnie na to, co masz.