[NL20-NL50] NL 25 AQ oop

• Groszkin
      Groszkin
      Brąz
      na forum od: 10.04.2008 Posty: 399
      Full Tilt Poker $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 6 players - View hand 920514
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (UTG): $25.00
      MP: $34.29
      CO: $14.45
      BTN: $33.97
      SB: $25.00
      BB: $55.05

Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with Q :diamond: A :club:
      Hero raises to $0.85, 2 folds, BTN calls $0.85, 1 fold, BB calls $0.60

Flop: ($2.65) 7 :club: 2 :club: 3 :club: (3 players)
      BB bets $0.50, Hero raises to $2, BTN folds, BB calls $1.50

Turn: ($6.65) 9 :diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets $3.25, BB calls $3.25

[/b] ($13.15) A :diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets $5.50, BB calls $5.50

Nie wiem czy mogę sobie pozwolić na drobną refleksję, ale nie prowadzę bloga bo mi się nie chce, a jak mam downswing to zawsze wypisuje coś na forum.

Zacząłem grać stylem LAG Nl25 i Nl50. Wykres wygląda następująco.

[img]http://picasaweb.google.com/101961490991723402419/Poker#5516067719724216770[/img]

ok nie wiem, czemu obrazek się nie wyświetla, ale jak skopiujecie link to się ukaże.

Ogólnie wystrzał na maksa, w ciągu tygodnia grając pół na pół nl50 i nl25 ( po 3 stoły każego) odbiłem się z bankrollem o jakieś 600$, od wczoraj poleciałem nieźle w dół, chyba trafiam na górne zakresy moich przeciwników ;) Trochę się wkurzam, wiadomo, ale staram się grać tak samo, ponieważ do tej pory działało nieźle, a że przegrywam KK na AK allin pf, to już chyba nikt nic nie poradzi.

W tym przypadku grałem VB na river, bet/ fold, jeżeli miał flush od początku co wiadomo jest mało prawdopodobne, jeżeli miał jakąś parkę to powinien callnąć ;)

Staty przeciwnika, nie podam bo nie mogę znaleźć tej ręki w HM.
  • 3 odpowiedzi
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      A gdzie twoje pytanie? :)

Moze ja zadam pare:

1. Jaki jest twoj plan na turnie myslac o riverze?
      2. Jaki mu dajesz range na flopie/turnie/riverze, ktory folduje lub calluje?
    • Groszkin
      Groszkin
      Brąz
      na forum od: 10.04.2008 Posty: 399
      1. Jaki jest twoj plan na turnie myslac o riverze? 2. Jaki mu dajesz range na flopie/turnie/riverze, ktory folduje lub calluje?

1. Na river gram bet w kazdej sytuacji, jezeli spada trefl to parktycznie zawsze mam nutsa, bo prawie nigdy nie widze u niego seta/fula (broniłby go) Obstawiam go ewidentnie na FD po becie za 50 centow na flopie, dla mnie jest to sygnal ze probuje tanio dojsc do river.
      2. Tak jak napisalem ewidentnie FD, nienutsowy bo ja taki mam, byc moze tez overpair z jednym treflem, na pewno nie set z flopa.
      Tak powiedziałem, na river gram bet/fold. Jezeli mial flush od poczatku to pewnie bedzie gral C/R, nie bije tutaj jedynie dwoch par, ktore ma rzadko tutaj (tym razem chyba mial ;)
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ok, jezeli masz plan by barrelowac tutaj kazda karte lub tez betowac nie raz for thin value, to zagranie moze byc. Problem w tym tkwi, ze jak ktos d/c flop i nawet jak ma tego drawa, to napewno tez ma jakies slabe made-handy, dla ktorych turn nic nie zmienia.

Patrzac teraz na sytuacje w ktorej nasz przeciwnik teraz bedzie callowal one-card FD na turnie i jak czesto sie tam pokaze z made-hand, to ja bym czesciej preferowal check na turnie.

Mozemy przez to tez wygladac jak czysty blef, mamy sd-value, nie budujemy stucznie puli. On tutaj napewno ma tez 88-TT ktore nigdy nie folduje i moim zdaniem tez nie bedzie za kazdym razem sprawdzal one-card FD na turnie po akcji na flopie.

Wiec grajac check wciaz mozemy blefowac river, nie zmuszamy sie do 3 barreli na fisha, ktory nigdy nic nie folduje i przede wszystkim on pewnie nie raz sam bedzie betowal kolor, jak trafi. Wtedy my wygladamy dosc bluffy raisujac, wiec moze i nawet zwiekszamy nasze overall EV.