[NL2-NL16] JTs nl2

• teampoland
      teampoland
      Brąz
      na forum od: 28.03.2010 Posty: 542
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $2.00
      SB:
      $2.00
      BB:
      $2.00
      MP1:
      $2.09
      MP2:
      $2.63
      MP3:
      $1.38
      CO:
      $2.97

Preflop: Hero is BU with T, J.
      2 folds, MP3 calls $0.02, CO checks, Hero raises to $0.12, SB folds, BB calls $0.10, 2 folds, CO folds.

Flop: ($0.27) 2, T, K (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.19, BB calls $0.19.

Turn: ($0.65) J (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.38, BB raises to $0.89, Hero folds, BB gets uncalled bet back.

Final Pot: $1.03.

vs unk

tutaj moja linia wyglada w ten sposob, ze gram blockbet turn. dostaje raise od slabych flushy, streetow, a od nuts typu nut flush czy straightflush draws dostaje call. wiec wlasciwie stawiam ten bet i w przypadku nie-foldu przeciwnika poddaje pule (no chyba ze trafiam fulla na river)

check turn raczej nie wchodzi w gre no bo sytuacja dobra do floatu a przy check behind pol talii mnie zabija
  • 2 odpowiedzi
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      na forum od: 08.08.2008 Posty: 803
      wszystko co piszesz miało by sens jakbyś był oop, a tak imo check back jest lepsze:

1. Betu na turn nie sprawdza nic co bijesz --> a betowanie w celu dowiedzenia się, że jesteś z tyłu nie ma tu sensu.

2. Bronić się nie musisz jak drawował, to już ma co chciał.

3. Możesz za darmo dostać swój redraw na river, a na tym limicie flush spłaci Ci się nawet na sparowanym boardzie.

4. Tak jak pisałeś call dostajesz od nutsów i nuts drawów --> jak grasz na blank river, skoro to unk to nie wiesz czy on tam nie betuje miss draws.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hey!

Ja sie zgadzam z postem wyzej, bo tutaj check back jest lepszy, jesli sadzisz, ze on mogl czesto drawowac + nie zrzucasz tu lepszych 2par, a vbetujesz malo KX, bo to jest KQ i AK, ktore on ma bardzo rzadko. Reszta jego range Cie bije, wiec check back for pot sontrol i aby lapac outy jest tu lepsze.