[NL2-NL16] QJ nl10

• 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      na forum od: 05.10.2007 Posty: 761
      Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.10 BB (5 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (SB) (€13.38)
      BB (€10)
      UTG (€7.28)
      Button (€11.88)
      MP (€8.77)

Preflop: Hero is SB with J, Q
      2 folds, Button calls €0.10, Hero bets €0.40, BB calls €0.40, Button calls €0.40

Flop: (€1.20) 10, 9, 7 (3 players)
      Hero bets €0.90, BB calls €0.90, Button calls €0.90

Turn: (€3.90) J (3 players)
      Hero checks, BB bets €1.30, 1 fold, Hero calls €1.30

River: (€6.50) 8 (2 players)
      Hero checks, BB raises to €7.40 (All-In), Hero calls €7.40

Total pot: €21.30 | Rake: €1.06

BB 21/12 po 843h
      BTN 40/0 po 10h

Gram z tym gosciem dosc duzo live i znam jego tendencje, on nie wiedzial z kim gra:P

Ogolnie gra bardzo loose agressive, przynajmniej live (jego staty wskazuja inaczej.

Przechodzac do reki.

Pre flop bede karcony i slusznie, bo otwarcie zbyt loose i granie takiej reki bez pozycji raczej zadko przyniesie korzysc. Zagralem vs BB, ktorego dobrze znam i wiedzialem jak go ograc po flopie. Zadko sie Zdaza przeiwnik na netcie z ktorym sie ma baaaardzo duzo historie Live.

Mam nustowy draw + overy i decyduje sie zagrac donk/f, nie wiem w zasadzie czemu bo raczej powinienem grac c/c, chcialem tutaj reprezentowac Tx i 8x

Turn przynosi TP i combo draw, ktorego juz nie moge zrzucic tutaj juz z prepedytacja gram ch/c, i juz pisze dlaczego. Jedna z tendencji tego gracza jest thin betowanie turna, aby "wyczuc" przeciwnika. Do rasiu by zrzucil, a po moim callu na river wiedzialem ze zagra AI na check od villana.
      I tak tez sie stalo c/c T i c/shove river
  • 12 odpowiedzi
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      fold preflop :(
    • 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      Napisane przez 00thunder00

Pre flop bede karcony i slusznie, bo otwarcie zbyt loose i granie takiej reki bez pozycji raczej zadko przyniesie korzysc. Ale zagralem vs BB, ktorego dobrze znam.
      ...as played?
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Chodzi o to ze Ty nadal uwazasz ten raise preflop za dobry. Niby piszesz ze wiesz ze jest zly ale dodajesz "ale" ;)

Problem jest tez w tym ze chyba postflop zapomniales ze to Ty otwierales pre.

"Mam nustowy draw + overy i decyduje sie zagrac donk/f, nie wiem w zasadzie czemu bo raczej powinienem grac c/c, chcialem tutaj reprezentowac Tx i 8x"

Trzecia sprawa, przez napisanie "thin" miales na mysli "thin vbet" czy tez po prostu sizing ?
    • 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      Mas zracje umknelo to mojej uwadze, to nie byl donk. Nie po raz pierwszy sie pomylilem i pewnie nie ostatni. Dzieki za konkretna uwage.

co do thin chodzilo mi o sizing.

wiem ze pre flop zbyt luzno i nie gram tak normalnie. Chodzilo o to aby zagrac po kolesia z ktorym gram duzo Live i wiem jak go ograc po flopie.

Poprosze o konstruktywna ocene gry postflop, pre normalnie nie miala by tu miejsca.
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      miiss
    • deivid2
      deivid2
      Global
      Napisane przez deivid2
      prf: nom QJ to paskudna ręka oop, ale na range typowego limpera moim zdaniem jest okej.

F: c.bet stand

T: ja gram tutaj bet/f - lubię wiedzieć gdzie jestem, ale to już zależy od twojej historii i readow, jesli on czesto tutaj bedzie bluffowac lub overplayjowac seta czy 2pr, no ale masz sznse na pokera wiec call wydaje sie sensowny.

R: tjw. zalezy od readow ja gralbym fold, bo co gorszego niz flush lub bluff shovuje? tylko nie bardzo widze co moglby bluffowac na takim bordzie.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Preflop: głównie chodzi o limpera i czy potrafisz wygrać postflop.
      Flop: cbet/fold.

Turn: to jest naprawdę zły turn i zależny od readów.

Ja na unka grałbym po prostu c/f. Twoja para jest niewiele warta, betując spłacasz mu dwie pary/strity/kolory. Grając c/c nigdy nie masz najlepszej ręki (chyba że zamieni w blef AT/KT), a drawujesz do niepewnego koloru albo strita...

Na niektórych graczy można 3barrelować i spróbować wyrzucić ich z dwóch par. Zazwyczaj to jest c/f.

Spójrz na jego układy, przecież on tutaj bardzo rzadko ma jedną parę. Zazwyczaj dwie pary/strity czasami kolory.

Na river: ja folduje, masz bluff catchera i liczysz na to że on blefuje z T9? Z QT gra check behind, więc liczysz jedynie na splita z QJ/Q8(?). A może mieć kolory.
    • 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      Jak juz zaznaczylem wczensiej zagranie opieralo sie na baaardzo dobrej znajomosci gracza z gry Live, dzieki za ocene.

P.S. Pokazał AhTh
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      to musiałeś go bardzo dobrze znać ;)
    • deivid2
      deivid2
      Global
      nie napisales ze lubi overplayjowac TPgk wiec ciezko tutaj ocenic z twojego punkut widzenia
    • 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      Napisane przez siweq86
      to musiałeś go bardzo dobrze znać ;)
      gramy ze soba 1-2 razy w tygodniu Live, ponadto jest to pierwsza osoba, ktora mnie "uczyla" :)
    • maliniaq
      maliniaq
      Brąz
      na forum od: 20.09.2009 Posty: 11
      Wdzięczny z Ciebie "uczeń", tak swojego "mistrza" jechac :)