[NL2-NL16] TT Nl10

• piotrj
      piotrj
      Brąz
      na forum od: 31.03.2008 Posty: 1 171
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

saw flop

UTG ($10.30)
      MP1 ($10.95)
      MP2 ($12.57)
      CO ($8.90)
      Button ($15.12)
      Hero (SB) ($10.83)
      BB ($10)

Preflop: Hero is SB with 10:heart: , 10:spade:
      1 fold, MP1 bets $0.40, 1 fold, CO calls $0.40, 1 fold, Hero calls $0.35, 1 fold

Flop: ($1.30) J:heart: , 2:spade: , J:spade: (3 players)
      Hero checks, MP1 bets $0.50, 1 fold, Hero raises to $1.50, MP1 calls $1

Turn: ($4.30) 9:spade: (2 players)
      Hero checks, MP1 bets $1, Hero calls $1

River: ($6.30) 6:spade: (2 players)
      Hero checks, MP1 checks

Total pot: $6.30 | Rake: $0.42

13/7/3/67 po 45h

Preflop standard call pod seta.
      Flop rzadko będzie trafiał w range przeciwnika i myślę, że często uda się tu wyrzucić przeciwnika raisem. Nie chce callować i zobaczyć ewentualnej OC na turnie. Jednak przeciwnik sprawdza mój raise. A call w tym przypadku może oznaczać monstera, może AKs w pikach...Z każdą OP prawdopodobnie by się stackował.
      Na turnie dostaje słabego drawa T-high i tak naprawdę gram tu c/f ale na ten niski bet nie mogę spasować.
      Na river gram c/c lub c/f na wysoki bet.Nie widzę tu sensu w betowaniu gdyż najprawdopodobniej nic słabszego mnie nie sprawdzi.
  • 2 odpowiedzi
    • sqalu
      sqalu
      Brąz
      na forum od: 08.02.2010 Posty: 879
      Jak dla mnie OK, ładna próba wyrzucenia c/r.
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Call pod seta mi się jak najbardziej podoba, ale postflop już mniej. Po pierwsze po 45 rozdaniach nie znasz jeszcze dobrze przeciwnika, więc tutaj ciężko ci stwierdzić, jak on będzie reagował na twój check/raise. Poza tym pamiętaj, że on na takim boardzie raczej niechętnie będzie zrzucał overpairs, a Jx też wchodzi w jego range. Nie jest to idealny board do stealowania, a tym bardziej w sytuacji, gdy nie wiemy zbyt wiele o przeciwniku. Na turnie grasz też niekonsekwentnie. Decydujesz się na call, bo bet niski, ale mimo trafienia na riverze flusha zakładasz, że na duży bet będziesz się składał. Jest to zupełnie nielogiczne rozumowanie.

Pozdrawiam.