[NL2-NL16] AQo NL 10

• aghiri
      aghiri
      Złoto
      na forum od: 15.04.2008 Posty: 262
      Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, $0.10 BB (4 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (BB) ($19.87)
      UTG ($18.20)
      Button ($13.76)
      SB ($5.60)

Preflop: Hero is BB with Q, A
      UTG calls $0.10, Button bets $0.40, 1 fold, Hero raises to $1.11, 1 fold, Button calls $1.11

Flop: ($2.37) A, 10, 10 (2 players)
      Hero bets $1.77, Button calls $1.77

Turn: ($5.91) Q (2 players)
      Hero checks, Button bets $4, Hero raises to $16.99 (All-In), Button calls $6.88 (All-In)

River: ($27.67) 6 (2 players, 2 all-in)

Total pot: $27.67 | Rake: $1.38

Witam,

poprosiłbym o ocenę ręki.

Ready na mojego Villaina:

Koleś jest TAGiem, bardzo często stealował z pozycji BB, CO, Button.
      Miałem jedną sytuację, która warta jest tutaj uwagi.
      Mieliśmy po ok. 150 BB przy stole.
      Villain siedział na CO i zrobił 3 BET. Ja z pozycj Buttona dzierżyłem AKo i zrobiłem na niego 4BET, za nami siedział BB, ze stackiem 70BB i zagrał all-in. Na to Villain zagrał all-in. Ja spasowałem. Villain pokazał AKo.
  • 4 odpowiedzi
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      Nie chce cie nazywać fishem, ale co do twojej notki to zagrałeś strasznie nigdy nie pasuj AK kiedy jest tyle deadmoney w puli !!!

PRF: stand jesli robisz to for value.

F: PSR 6 czyli na agresywnego villiana ja tutaj z TPGK gram o stacki, wiec mój plan to bet-bet -shove ja bym to zagrał 1,5 flop - 3,5 turn - shove river, licze ze mnie sprawdzi AJ, A9 .

T: c/r jak dla mnie spoko, jeśli villian jest agresywny i często gra bet na twoj check dla mnie super bez reada grałbym oczywiście bet.
    • aghiri
      aghiri
      Złoto
      zagrałem fold, bo wcześniej nigdy nie grał all-in na mój 4bet. Obstawiałem go na AA, KK.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Nie odniosę się do AK, ponieważ to przydałaby się HH a to sprawa na osobny temat. Ale jak cold 4betujesz i on wrzuca AI, to faktycznie wygląda to potężnie i call jest sensowny tylko z tego względu że gracz z 70bb stackiem często ma w miarę słabe karty.

Wracając do rozdania, to przede wszystkim powinieneś zagrać wyższy 3bet! Jesteś bez pozycji + lekko deep, grałbym może nawet do 14bb.

Na flopie gram cbet, na turnie double barrel.

Raczej nie podoba mi się takie zagranie ponieważ rywal niekoniecznie zabetuje na turnie AK/AJ a jeśli floatował, to głównie z KQ/KJ/QJ. KJ Ciebie bije, KQ/QJ ma showdown value i z zagra check behind. Ze względu na niski sizing może pokazać jakieś Txs typu JTs/QTs/T9s.

Nie podoba mi się sizing na pre i Twoje zagranie na turnie.
    • aghiri
      aghiri
      Złoto
      dzięki za ocenę, villain pokazał J 10s