[NL2-NL16] Qq Nl5

• Dinopo
      Dinopo
      Brąz
      na forum od: 28.10.2009 Posty: 1 265
      Nie bardzo wiem jak rozgrywac takie rece...

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      SB:
      $4.41
      BB:
      $2.00
      UTG1:
      $3.72
      UTG2:
      $7.80
      MP1 (Hero):
      $12.50
      MP2:
      $2.96
      MP3:
      $7.59
      CO:
      $4.14
      BU:
      $3.80

Preflop: Hero is MP1 with Q, Q.
      2 folds, Hero raises to $0.20, 3 folds, BU raises to $0.35, 2 folds, Hero calls $0.15.

Flop: ($0.77) 4, 5, 9 (2 players)
      Hero checks, BU checks.

Turn: ($0.77) 9 (2 players)
      Hero checks, BU bets $0.90, Hero folds, BU gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.77.
  • 4 odpowiedzi
    • leonidas12
      leonidas12
      Brąz
      na forum od: 06.10.2009 Posty: 854
      ja bym tutaj zagrał check/call jeśli by zagrał gosciu na flopie cbet a jeśli by tez czekał to na turnie bym betował/foldował
    • sqalu
      sqalu
      Brąz
      na forum od: 08.02.2010 Posty: 879
      No cóż jak oddałeś mu inicjatywę po tym minraisie na pre flopie to on mógł Cię właśnie wyblefować na wiele rąk. Patrząc na Twój stack w porówaniu z jego to ja bym go już jechał na pre-flopie 4 betem.
      I jeśli on robi check behind na flopie to na turnie obowiązkowo bet.
      A czy bet/fold czy bet/broke to nie wiem, jak dla mnie to już zależy przeciwko komu grasz. Na nieszczęście spamujemy trenerów rękami więc za szybko nam odpowiadać nie będą;d
    • kalamasz
      kalamasz
      Brąz
      na forum od: 18.06.2010 Posty: 540
      W sumie PF na unka zagrałbym tak samo.Flopa w zasadzie ideał..często oddasz tutaj stacka :f_biggrin: Bijesz TT,QQ,wysokie Asy.Jesteś bity przez KK/AA.
      Nie mając statystyk ani readów na rywala,naprawdę ciężko jest określić z czy on może Cię 3betować.

Check na flopie generalnie nie jest zły daje Ci potencjalnie jakieś value od AK itp,grałbym check/call.Gdy oppo zagra check behnid leadowałbym turna betem za 0,5$ i dalej na ew agresje raczej wrzucał stacka,ale równie często będziesz tutaj behind co ahead :f_cry:
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 128
      Hello!

Przeciez villain nie ma nawet 40bb w stacku, wiec masz tu easy broke preflop! Jesli callujesz, to na takim flopie grasz na stacki, bo chyba nie callujesz tutaj for set value? Bo jest to ev- w longrunie ... wiec stackoff pf, a jesli call, to broke flop/turn!