[NL2-NL16] T9s NL4

• kalamasz
      kalamasz
      Brąz
      na forum od: 18.06.2010 Posty: 540
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      SB:
      $4.00
      BB:
      $4.00
      UTG2:
      $8.70
      MP1:
      $4.41
      MP2:
      $2.00
      MP3:
      $4.05
      CO (Hero):
      $4.13
      BU:
      $2.87

Preflop: Hero is CO with 9, T.
      UTG2 raises to $0.16, 2 folds, MP3 calls $0.16, Hero calls $0.16, 3 folds, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.54) 8, 7, 5 (3 players)
      UTG2 checks, MP3 bets $0.26, Hero calls $0.26, UTG2 folds.

Turn: ($1.06) A (2 players)
      MP3 bets $0.75, Hero calls $0.75.

River: ($2.56) 8 (2 players)
      MP3 bets $1.22, Hero folds, MP3 gets uncalled bet back.

Final Pot: $2.56.

Ręka na której ocenie zasadniczo najbardziej mi zależy.
      Flop raczej nie wiedzę innej opcji. IO raczej miałem oppo mało agresywny,wątpie żeby leadował flopa bez jakiejś 2pairs/seta/OP.
      TMiałem w sumie nut SD z tym,że na stole ląduje As który jednak znacznie ogranicza mi oddsy przeciwko OP[które imo są średnio możliwe,raczej był go postawił na seta/2pairs].
      Co sądzicie o moim call'u?

oppo 28/11/1,4 3bet 6% 259h
  • 2 odpowiedzi
    • sqalu
      sqalu
      Brąz
      na forum od: 08.02.2010 Posty: 879
      Call na flopie jest jak najbardziej ok i nie ulega dyskusji i myślę że dałeś sobie dobre implied odds (bo myślę że o takie rozwinięcie skrótu IO Ci tutaj chodzi). Bo przecież by callować turna musiałoby znaleźć się 3.5$ (5:1 czyli 0.75$:3.5$).
      A jeśli
      Implied pot odds = (aktualna pula + podbicia przeciwników w przyszłości) : wysokość podbicia do sprawdzenia a po jego podbiciu w puli masz już połowę, to jeśli go obstawiasz na seta, którego nie zrzuci i pewnie go wystackujesz to drugie 1.75$ spokojnie można liczyć. Tylko pamiętaj, że to Twoje założenie i spekulacja że tak będzie i jednak lepiej żeby wtedy spadł walet niż 6.
      Uff, mam nadzieję, że niczego nie zjebałem. Jak coś to mnie poprawcie. I szczerze - podziwiam Cię za takie podejście tematu na NL 4 :)
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 129
      Hello!

Tutaj do IO przekonuje mnie jego niska agresja i jego bet w 2 przeciwnikow. On raczej broni sie przed FD i gra for value, niz sam ma FD, wiec raczej Twoj draw jest dosc bezpieczny. Dostajesz calkiem znosne oddsy na flopie, na turnie troche gorzej + A zabija Ci akcje na river od jego par, bo one moga tu jeszcze betowac, ale sa raczej c/f na river... stad mi sie callowanie turna wydaje mocno close, bo 6 zabija Ci kompletnie akcje, wiec grasz tylko pod J an river tak na prawde. Wg mnie flop OK, ale turn to jest FOLD.