[NL20-NL50] Oceń sędziego- AJo 25nl

• muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Everest
      SB ($23.50)
      BB ($20.65)
      UTG ($33.10)
      UTG+1 ($24.55)
      CO ($10)
      Hero ($53.35)

Dealt to Hero J:heart: A:diamond:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.90, SB calls $0.75, fold

FLOP ($2.05) T:diamond: K:club: 2:spade:

SB checks, Hero bets $1.10, SB calls $1.10

TURN ($4.25) T:diamond: K:club: 2:spade: Q:spade:

SB checks, Hero checks

RIVER ($4.25) T:diamond: K:club: 2:spade: Q:spade: K:diamond:

SB checks, Hero bets $4.40, SB raises to $8.80 ($12.70 behind), Hero ?

Villain 31/3/2.6 total AF (1.1 flop, 5.0 turn, 3.0 river) po 200 hands
      88% Fold BB to steal
      fold to cbet 0% (5)
      0% 3bet
      WTS 46%

Bez konkretnej historii, nie widzialem go jeszcze w zadnej dziwnej akcji na SD. Raz callowal 3 streety z tpgk jako zwycieska ręka.
      Teraz to Wy mnie pojedzcie za brak wrzuconego Equity vs range, ale to juz nie moja dzialka w tym wypadku :)
  • 13 odpowiedzi
    • Kulu90
      Kulu90
      Brąz
      na forum od: 31.03.2009 Posty: 542
      Witam!

Możesz uzasadnić brak second barell na turn? Villain to na pewno nie zbyt dobry gracz z kosmicznym WTSD, w dodatku z wysokim AF turn, więc możemy liczyć na jakiś c/r.

As played.
      Na river ja to tylko calluje. Jego range jest jak dla mnie super spolaryzwany. Jeśli ma air, to wiadomo że nie callnie, jak dla mnie tylko AK, KJ, jest value handem który my pokonujemy. Srednie SD, albo by sam zabetował, albo c/c.
    • golicowcy
      golicowcy
      Brąz
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 1 767
      Witam,

Ja tu betuje Turna all day long. wiele kart Ci psuje akcje na Turnie. As played chb R, nie widze tu value w becie imo aa smierdzi Fullem ze az oddychac sie nie da
    • SnikerS89
      SnikerS89
      Brąz
      na forum od: 19.08.2008 Posty: 968
      Napisane przez golicowcy
      As played chb R, nie widze tu value w becie imo aa smierdzi Fullem ze az oddychac sie nie da
      Dobrze rozumiem, chcesz wziąc check back river, więc już po jego checku na R byłeś pewny, że ma fulla, tak? Po czym to rozpoznałeś? Jakieś konkretne przesłanki? Przecież do tego momentu nie wykazał się kompletnie żadną agresją, jedynie sprawdził niedużego CBeta :f_confused:
    • Supernite
      Supernite
      Brąz
      na forum od: 28.02.2009 Posty: 1 532
      IMO tutaj 2nd barrel jest obowiazkowy, tak jak napisal golicowy.

Ten koles wyglada na calling stationa, ktory folduje naprawde bardzo rzadko jezeli juz trafi cos w stylu TP - z tego wzgledu nie ma co slowplayowac nutsow na niego, bo i tak dostaniemy value, tym bardziej, ze na river nie jest jakos bardzo agresywny.

Na river wrzucam stacka - twoj psb wyglada jak jakis blef, on raczej zagra raise/shove z kazdym Kx w takiej sytuacji, chociaz czasami na pewno zobaczymy tam fulla, ale mysle, ze to jednak jakies 33% jego range'u, a tych Kx ktore bijesz bedzie jednak dosc sporo - chociazby ze wzgledu na jego VPIP.
    • imfar
      imfar
      Brąz
      na forum od: 20.07.2009 Posty: 2 693
      Ja od siebie dodam tylko, że za mała to próbka aby się sugerować AF na T i liczyć, że zagramy c/r. Poza tym i tak jest sporo value w 2nd barrel.
      River: niezbyt radośnie, ale call.
    • golicowcy
      golicowcy
      Brąz
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 1 767
      Napisane przez SnikerS89
      Napisane przez golicowcy
      As played chb R, nie widze tu value w becie imo aa smierdzi Fullem ze az oddychac sie nie da
      Dobrze rozumiem, chcesz wziąc check back river, więc już po jego checku na R byłeś pewny, że ma fulla, tak? Po czym to rozpoznałeś? Jakieś konkretne przesłanki? Przecież do tego momentu nie wykazał się kompletnie żadną agresją, jedynie sprawdził niedużego CBeta :f_confused:
      Oczywiscie ze nie, ale od czego chcesz wyciagnac tutaj value?
    • Kulu90
      Kulu90
      Brąz
      na forum od: 31.03.2009 Posty: 542
      Napisane przez imfar
      Ja od siebie dodam tylko, że za mała to próbka aby się sugerować AF na T i liczyć, że zagramy c/r. Poza tym i tak jest sporo value w 2nd barrel.
      River: niezbyt radośnie, ale call.
      Ja nie twierdze, że przeciwnik, zagra tutaj c/r, a jedynie sugeruje ze to jest kolejny powod, żeby barellować i jest szansa, że już na turn wsuniemy wszystkie zetony na stół.
      Ja również oczywiscie twierdze ze second barell jest tu obowiazkowy, a jedynie pytam jak wyżej, dlaczego Muckinfella tego nie zrobił?

Golicowcy, check behind byłby tutaj bardzo słaby, taki gracz(zreszta mamy juz na niego notke) lubi callowac 3 streety z srednim SD value, wiec sadze ze on tutaj spokojnie bedzie callowal 3 streety z kazdym Qx, JJ i oczywiscie Kx. Tutaj ten jego raise jest bardzo ugly, ja to wole tylko callować, bo tak jak Sebastian napisałes, po jego raise smierdzi tu fullem.
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Bet turn.
      A na river call i shove są close ;<
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      lol wut
    • Groszkin
      Groszkin
      Brąz
      na forum od: 10.04.2008 Posty: 399
      każdy chce ocenić trenera. Easy call na river, jest agresywny na riverze, a że już przeczekałeś turn, to pewnie myśli, że nie masz strita. Jak ma fulla to trudno.
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Rozdanie jest przezemnie zmienione, chicalem uslyszec co sadzicie o:

- takim sizingu cbeta na flopie
      - plusy i minusy checku behind na turnie- od czego gorszego dostane call, jak duzo on folduje.

Generalnie bet na turnie to jest raczej 'must be' i dziwie sie, ze tak lagodnie po mnie pojechaliscie :)
    • MatiKosa
      MatiKosa
      Global
      na forum od: 13.07.2008 Posty: 6 405
      Napisane przez muckinfella
      Rozdanie jest przezemnie zmienione, chicalem uslyszec co sadzicie o:

- takim sizingu cbeta na flopie
      - plusy i minusy checku behind na turnie- od czego gorszego dostane call, jak duzo on folduje.

Generalnie bet na turnie to jest raczej 'must be' i dziwie sie, ze tak lagodnie po mnie pojechaliscie :)
      Flop
      As played, $1.35-$1.50, za mały c-bet.

Turn
      Biggest lol ever, to jest obowiązkowy bet for value, sprawdzi Cię pełno two pair.

River
      Średnia karta, as played możesz mieć kłopoty z rozegraniem tego, śmierdzi FH jak diabli.

Dla mnie prawidłowo rozegrana ręka wygląda tak:

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Everest
      SB ($23.50)
      BB ($20.65)
      UTG ($33.10)
      UTG+1 ($24.55)
      CO ($10)
      Hero ($53.35)

Dealt to Hero J:heart: A:diamond:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.90, SB calls $0.75, fold

FLOP ($2.05) T:diamond: K:club: 2:spade:

SB checks, Hero bets $1.50, SB calls $1.50

TURN ($6.05) T:diamond: K:club: 2:spade: Q:spade:

SB checks, Hero bets $6.00

RIVER ($18.05) T:diamond: K:club: 2:spade: Q:spade: K:diamond:

SB checks, Hero bets $15.10

i nice hand well played ;)
    • tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Napisane przez MatiKosa

TURN ($6.05) T:diamond: K:club: 2:spade: Q:spade:

SB checks, Hero bets $5.00

Ja bym zagrał tak jak Mati z tą różnicą że turn betuje mniej. Na pewno prędzej przyspazzuje z jakimś gutshotem/słabym królem do mniejszego betu niż za pot ktorym wygląda bardzo mocno.