[NL20-NL50] Nl25 Aj

• shyshack
      shyshack
      Brąz
      na forum od: 22.04.2009 Posty: 378
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($42.75)
      BB ($18.80)
      UTG ($27.32)
      UTG+1 ($19.80)
      UTG+2 ($38.13)
      MP1 ($30.35)
      Hero ($20)
      MP3 ($14.60)
      CO ($3.70)
      BTN ($20)

Dealt to Hero J:club: A:spade:

UTG calls $0.20, fold, fold, fold, Hero raises to $1, MP3 calls $1, fold, fold, fold, fold, UTG calls $0.80

FLOP ($3.30) Q:heart: 7:heart: J:diamond:

UTG checks, Hero bets $1.40, MP3 calls $1.40, UTG calls $1.40

TURN ($7.50) Q:heart: 7:heart: J:diamond: 4:diamond:

UTG checks, Hero checks, MP3 checks

RIVER ($7.50) Q:heart: 7:heart: J:diamond: 4:diamond: J:heart:

UTG bets $0.20, Hero raises to $4, MP3 folds, UTG raises to $8.20, Hero folds

UTG wins $14.75

Obaj goście to fisze - 67/8 i 52/6 po małej próbce rąk. Na flopie się zamotałem - na pewno sprawdzą mnie ze słabszą ręką, ale często mają też damę albo jakiś draw. Nie wiedziałem co zrobić więc taki jakiś z dupy mały bet. Na river villain robi taki mały bet - wydaje mi się, że często ma tutaj np damę i chce tanio zobaczyć showdown, na pewno jednak z damą sprawdzi mój raise. Oczywiście na jego przebicie pasuję.
      Jak grać flop i czy poprawnie river?
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Raczej ciężko grać 2ndB w 2 przeciwników mając 2 parę. Na pewno check na Turnie jest w porządku. Co do flopa to myślę, że warto betować - masz dobre equity i sporo kombinacji drawów, które będą sprawdzały i naprawdę tych kombinacji jest więcej niż Qx - dlatego zwłaszcza przeciwko takim oponentom jest to bet for value patrząc na cały ich calling range. Zresztą, często A-high na takich boardach jest dobre, bo drawy jeszcze nie złapały swoich kart

River rise jest ok, tak samo jak fold. Minrise z tej strony to zawsze kolor/FH i Twój trips jest pokonany. Myślę, ze mając przeciwnika za sobą również dobrałbym podobny sizing, może coś w okolicach 5$. Callowanie tego gejbeta od UTG zamiast przebijania byłoby stratą value.

Pozdrawiam