[NL2-NL16] AQo NL10

• siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      PartyGaming - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: $10.19
      UTG: $10.37
      MP: $10.00
      CO: $6.47
      Hero (BTN): $22.42
      SB: $12.48

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has Q:spade: A:club:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.30, SB calls $0.25, fold

Flop: ($0.70, 2 players) 8:spade: 4:heart: Q:club:
      SB bets $0.40, Hero calls $0.40

Turn: ($1.50, 2 players) 7:diamond:
      SB bets $1.10, Hero calls $1.10

River: ($3.70, 2 players) K:spade:
      SB bets $1.40, Hero calls $1.40

Pre standard.
      63/0, AFq 8/21

Cholernie trudna ręka dla mnie
      Standard open
      Dobry dry flop, ale dostaję donka, a donk na Party to oznaka sporej siły. Wydaje mi się jednak, że fold jest za słaby, gościu może tak czasami grać z Qx więc decyduje się na calldown.
      Turn, kontynuuje plan z flopa
      river, tutaj już myślę, że powinien być fold, ew. call dla reada. Zawsze ma tutaj minimum 2pairs, bo przecież nie betowałby rivera z JQ
  • 8 odpowiedzi
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      Powiem tylko tyle wiadomo ze przegrałeś :D

A tak serio bez reada ja to gram rasia/shove flop bo dla mnie donk to zwykle TP max na takim flopie wiec staram sie zestakowac vs gorsze Qx.

A juz na pewno nie myślę w żadnym razie o foldzie.
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      ale raise flop nie ma żadnego sensu bez readów. Sprawdzą Cię tylko lepsze ręce jako że rywal zapowiada się na CSa. Liczenie na 5 outów przy stackowaniu się 100BB to lekki hardcore, więc dużo lepszy na suchym stole jest ew. calldown
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      dlaczego moim zdaniem i call x 3 jest dobry i rasie/shove flop jest dobyr bo wlasnie ze flop jest suchy malo prawd. jest ze on tak gra monstera, a nawet reka QT moze mu sie wydac dobra.

Sorry moj bląd masz PSR 17, wiec na pewno nie gralbym tutaj na stacki 3xcalldown wydaje mi sie okej tylko to tez zalezy od readow statow.
    • Supernite
      Supernite
      Brąz
      na forum od: 28.02.2009 Posty: 1 532
      No wlasnie, strasznie malo statow podales... Przydaloby sie chociaz WTS.

Ogolnie to raise na flopie bylby dobry, ale raczej jest to raise/fold, bo grajac raise spodziewam sie call od KQ/JQ etc, ale spodziewam sie stackoffu raczej tylko od lepszych rak...

Tak jak zagrales, na river gram obowiazkowy raise. Jego bet wyglada bardzo slabo. Nadal jest to raise/fold, bo znowu nie dostaniemy stack offu od slabszej reki.
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      nie podawałem bo tylko 19 hands.

Supernite, ale jaki cel raisowania rivera? Liczysz, że zrzuciłby lepsze ręce czy, że betował 3 streety z QJ???
    • Kulu90
      Kulu90
      Brąz
      na forum od: 31.03.2009 Posty: 542
      Napisane przez Supernite
      No wlasnie, strasznie malo statow podales... Przydaloby sie chociaz WTS.

Ogolnie to raise na flopie bylby dobry, ale raczej jest to raise/fold, bo grajac raise spodziewam sie call od KQ/JQ etc, ale spodziewam sie stackoffu raczej tylko od gorszych rak...

Tak jak zagrales, na river gram obowiazkowy raise. Jego bet wyglada bardzo slabo. Nadal jest to raise/fold, bo znowu nie dostaniemy stack offu od slabszej reki.
      Rozumiem, że jestes zmeczony po sobocie??:)

Raise foldowanie TPTK na extra dry boardzie to jest chyba najgorsze co mozna zrobic. Twój calldown Siweq mi sie podoba, dostajemy reada i adaptujemy pod nastepne akcje i jego donkbety.
      Na pewno raise flopa to tez jest opcja, przeciwnik jest słabym graczem, który może nie odkleic sie od zadnej Q. Villain gra bardzo luźno preflop i nie mozesz zakladać, że on tutaj odrazu ma 2pairs+
    • Supernite
      Supernite
      Brąz
      na forum od: 28.02.2009 Posty: 1 532
      Bylem :D

Rzeczywiscie, nie ma co zamieniac TPTK w blef...
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Jako standard albo raisuje flop, albo turn. Okej, donkbet może oznaczać siłę ale głównie wtedy gdy grają pot flop, pot turn to zazwyczaj jest ten set. Tutaj donkbetuje nisko i może tak grać z blefem, JJ czy Qx.

Na flopie mogę callować żeby dać mu szansę zablefować jeszcze raz. Raisuje na turnie dla value od gorszych Qx które może value betować. On betuje dość nisko a ja chciałbym vs fisz wrzucić AI z TPTK ponieważ sprawdzi z jakimś QT.

Czyli dla mnie standardem jest:

Flop: albo raise, albo call.
      Turn: raczej raise, ale call też nie jest zły
      River: tak jak zagrane to easy call, on może blockbetować QT.